www.sudzibas.lv Sīkumi.lv Slikts servisa, krāpšana

AtrisinātaSikumi.lv - Slikts servisa, krāpšana

Pasūtijām spēli “cards against humanity”, itkā tulkojums latviešu valodā. Spēles cena 23€
briesmīgi
bijām cerību pilni, bet atnāca mums parastas apdrukātas biroja lapas. Nebija pacentušies par izgriezt kartiņas, atnāca mums tādas a4 lapas, ķipa: še mēs tev izdrukājām, griez pats!
Protams, mēs jau pirms pasūtījām spēli, vaicājām par spēles kvalitāti, vai līdzinās oriģinālaji spēlei kvalitātes ziņā, protams atbildēja pretīgi un neko tā arī nepastāstīja, teica, ka visa info esot mājaslapā, protams tās tur nebija, bet domājām, cena taču ir tik augsta, ganjau ka atbilstoša kvalitātei.
Īsāk sakot, nepērciet neko no šiem krāpniekiem, lai neteiktu rupjāk! Bezkaunīgi čakarētāji!
Samaksājām 23€ par prastu biroja papīru, tikai nedaudz biezāku, būtu virsmas šķēres bonusā atsūtījuši, lol!
Ja kāds zin kāda ir oriģinālā spēle, sapratīs šo sāpi!
Sūtīsim to kaku atpakaļ!

01.01.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Alincix 08.01.2020

Nauda tika beigās atgriezta, līdz ar to problēmu var atzīmēt kā atrisinātu. Paldies!

M Maijpuķīte89 02.01.2020

Mājaslapā skaidri un gaiši rakstīts, ka jāgriež ar šķērēm. ?
Prāts arī pasūtīt no kaktu kantora...

A Alincix 02.01.2020

Dzive visadi gadas, pasai ganjau ari nacies iegrabties visados meslos!

M Maijpuķīte89 02.01.2020

Ja godīgi nav sanācis iegrābties, pasūtu no interneta tikai tad, ja zinu, ka piedāvātājs un kvalitāte būs tāda kādu sagaidu, ja ir šaubas palasu atsauksmes. Intereses pēc paskatījos vai tiešām Latvijā nepiedāvā gatavu spēļu komplektu, ne tikai ekspansijas un izrādās ir iespēja iespēja iegādāties, cena 36-40eiro.

Ļoti labi, ar to arī apsveicu! Cepums Jums

BondsBonds 02.01.2020

Drausmīgi. Tomēr tādu naudu iztērēji, bet pāris € nopirkt krāsainu un biezu papīru nebija.

A Alincix 02.01.2020

Majas stav chupa ar krasainiem papiriem, te neiet vispar runas par to vai bija nauda papiriem vai ne, es vienkarsi bridinu ka sis kantoris suuc naudu no cilvekiem par drankiem!

Saivii 02.01.2020

Tak vareejaat paarkopeet lapas un atgriezt preci- gan buutu nauda, gan sava speele ;)

Lol! Laba ideja ?