www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Rehabilitētājas pakalpojuma kvalitāte

Siguldas slimnīca - Rehabilitētājas pakalpojuma kvalitāte

Bija nepieciešiema muguras masāža un reģistratūrā mani pierakstīja pie ievas, aizgāju un sapratu - ka nekad pie viņas neiešu. Jo tā nebija masāža, bet glāstīšana, eļļa tika lietota tik maz, ka glāstīšana nebija patīkama. Ieteiktu vadībai izvērtēt ievas atbilstību - ļoti vājas prasmes, manuprāt nepietiek tikai ar diplomu kabatā.
Paziņas ieteica Konstantīnu un nu jau ir iziets masāžas kurss. Masieri ar tik stiprām rokām neesmu vēl satikusi - iesaku visiem!

19.02.2020

Saivii 19.02.2020

Konstantiins arii "happy ending" iekljauj savaa masaazhaa, Ieva neprata ...

E Elina 19.02.2020

Konstantīns patiešām ir vislabākais masieris pie kāda būts. Iesaku!

к Ксения К. 19.02.2020

Konstantīns ir sava darba meistars! Lielisks sava darba profesionāls un vienkārši labs un pozitīvs cilvēks.

M Mārtiņš 20.02.2020

Par Konstantīnu varu teikt tikai un vienīgi to labāko. Regulāri izmantoju viņa pakalpojumus. Labākais masieris Siguldā jau nu noteikti! https://www.sudzibas.lv/siguldas-slimnica/siguldas-slimnica-rehabilitetajas-pakalpojuma-kvalitate-c1613912#