Sigita Andrejeva - Krāpšana

Sigita Andrejeva ir krāpniece un narkomāne. Viņa apgalvo, ka viņai ir darbs. Kur? Maketi? Mājaslapas? Tak viņa neko nesajēdz. Vecrīgā, viņa pārdod sevi. Izmanto tikai telegramu 25661005. Papildus tam izmanto cilvēkus, apkrāpj, stāsta pasakas par savām veselības problēmām, slikto dzīvi, pāridarījumiem, ārstēšanos, izmantos jebkuru iespēju, kur pazib nauda. Uzmanieties! Pajautājiet par viņas darbu, sapratīsiet. Veiksmi neuzrauties!

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )