Sievietes Studija - Gela nagi

Es uzliku geela nagus. Jau nakamaja diena viens noluza. To uzlika par brivu. Pec 3 dienam noluza vel viens un jau vairakiem izveidojusas bija kabatas. Zvanu un saku, ka tada situacija un sie saka, ka nevajadzetu ta buut un vienigais ko piedavaja bija vai nu nonemt vai veikt profilaksi par MANU NAUDU ar 30% atlaidi.
Briesmiigi vienkarsi!
Plees tadu naudu un nevar nodrosinat kvalitati!!!
Neiesaku nevienam!

I

K kaza 21.10.2009

Labi, ka par brīvu vēl to 1 nagu izlaboja :)
Ptms var būt sūdīgi materiāli un nagu licēja, bet dažām dāmām nagi var neturēties arī citu iemeslu dēļ- svīstošas rokas, tiek lietotās kādas zāles un vēl viskautkas cits.

H Hugo Djego 22.10.2009

Nu pagaidi, Tu uzliec nagus, lai peles ķertu vai kā? Jautājums, ko Tu dari ar tiem nagiem, ka lūzt nost?

S Silva 10.10.2010

Es arī biju uzlikusi gēla nagus labā salonā un dažu dienu laikā tiem izveidojās briesmīgas kabatiņas. Aizgāju uz salonu un pastāstīju situāciju un man piedāvāja atkārtoti uzlikt par velti. Otro reizi turējās spēcīgāk, bet tik un tā pēc neilga laika sāka "bojāties". Paskatījos internetā, kas varētu būt par vainu. Un pieņēmu šādus variantus - mani nagi atgrūž gēlu vai arī manā organismā tad notika kādi procesi, kas atgrūda to. Vēlāk, konsultējoties ar speciālistu, uzzināju, ka tas ir iespējams un bieži sastopama problēma! Un lūk! Vajag noskaidrot apstākļus un tad sūdzēties par pirmklasīgu salonu, kur meistari prot savu darbu un cenšas klientu dēļ ne tikai savu maciņu biezumam!

A a-ha 10.10.2010

Beidziet vainot autori par to, ka taa ir vinas vaina, ka nagi neturas! Viss ir atkarigs tikai un vieniigi no meistara profesionalitates. Savas dzives laikaa esmu bijusi pie desmitiem nagu meistaru un pie vieniem viss ir kartibaa, nagi turas bez jebkadas plisanas un kabatam pat lidz 3 nedeljam, bet pie citiem jau otrajaa dienaa sakas problemas - paradas kabatas, nagi sak locities un luzt, citi vispar nokrit nost. Nesaprotu, kaa stradajot sajaa sfeeraa 2 un vairaak gadus, meitenes nevar iemacities kartigi darbu izdarit! Bet no tekstiem var saprast, ka pasas sevi par labaam meistarem uzskata..

Mana meistare aizbrauca uz arzemem, tapec pedeja laikaa mocos ar visadam amatiereem, pirms 2 nedeljam biju pie tadas Danas, ka dzivo netalu no CSDD. Cilveks jau jauks bezgala, bet tas darba rezultats - oi, oi, oi...Nezinu, kaadu geelu vina lietoja, bet gandriz visi nagi man ir ieplaisajusi, viens jau locaas, bet nost nekriit - tas ir pats kaitinosakais. Pilnigi visiem nagiem ir diezgan izteiktas kabatas, dazas vietaas gels gabaliem ir izkritis laukaa, pati ar viili censos noviileet, lai buutu gluds. Francu manikiiira baltaa sviitrinja nav novilkta taisni, krasa visu laiku teceja nost, jo vinai bija kaut kada arhaiska lampa, kas iisti nedarbojaas. Pa virsu gelam vina uzlika kaut kadu spidumu nenormalos daudzumos, tas tagad lobaas nost. Rezultaataa manas rokas jau no naakosaas dienas izskatiijaas drausmiigi, kas ir nenormali kaitinosi, ja par to ir maksaata nauda. Bet peec tekstiem var saprast, ka pati sevi par baigo meistari uzskata...