www.sudzibas.lv Sieviešu augstprātība sievietes ir augstprātīgas

Sieviešu augstprātība - sievietes ir augstprātīgas

Kad es mācījos 4 klasē, mans klases biedrs man bieži teica to, kas viņam, acīm redzot likās svarīgs tajā laikā- vīrietis 40 gados ir vīrietis, bet sieviete 40 gados ir tantuks. Nes kapēc viņš tā visu laiku teica?

J

J Jānītis 21.06.2011

Sieviete jau pēc 30 ir miskaste.Pat publiskajā namā nepieņem darbā, nerunājot par citām darbavietām.

B BIGs 21.06.2011

Kāpēc? Pēc 30 sieviete paliek nedaudz prātīgāka.

J Jānītis 21.06.2011

Nē, tā ir galīgi nolietota, ar vienu vārdu sakot-grausts.

G Galiigsstulbums 22.06.2011

Tu acīmredzot esi atpalicis no dzīves...

A Ančux 22.06.2011

tas, ka Jānītis ir audzis laukos starp govīm un nav nevienu normālu sievieti redzējis, tā jau ir viņa problēma. Nevajag savas aprobežotās domas rakstīt sūdzības.lv, jo te ir par citām lietām, nevis TAVĀM garīgajām novirzēm ;)

J Jānītis 22.06.2011

Pē 30 gadiem bābām vajag katru dienu taisīt tjūningu, lai nekarātos noš`ļukuši, izļurkāti gabali, kur nu vēl ar pretapaugļošanās tabletēm un sarūsējušām spiralēm sagandētas iekšas.Tādēļ arī neviens bordelis tādas neņem pretī. Vienīgi kāda normālāka ir aizķērusies j`ūsu nicinātajos pāķos, kur ir piekopusi zaļu dzīvesveidu.

V Vectēvs 22.06.2011

Ieteiktu sievietēm pēc 30 iet pensijā, jo sākot nodarboties ar seksu no 12-13 gadu vecuma, 30 gados viss ir tā nolietojies, ka neviens normāls vīrietis pat virsū neskatās. Vai tad jūs neesat ievērojuši, ka lielākajai daļai šo sieviešu pieder lieli suņi, kas pilda vīrieša funkcijas.

S Sievietepēc30 22.06.2011

Kā jums patīk?

G Galīgsstulbums 22.06.2011

ā, sapratu, tu esi viens no tiem kam mazs krāniņš, kurš nespēj apmierināt sievietes un tāpēc sievietes ir nelietojamas, nu skaidrs!

I Ieva1 22.06.2011

Jurīti, Tu arī būsi vecs! Sagrabējis un krāniņš nestāvēs!Problēma jau ir tā, ka veči mums ir ne šādi, ne tādi!

I Ievai 22.06.2011

Vecai kolhoza ķēvei petene nebija tik daudz izļurkāta kā mūsu 20-gadniecēm.Tādēļ jau arī šuj visa veida implantus iekšā un sašaurina šķirbas, lai varētu sniegt pakalpojumus.Drīz atbrauks turki un arābi, tie varēs jūsu izļurkātās petenes brūķēt.

A Aldis 22.06.2011

Taa ir sieviete pec 30 Paliek vecaka, izskats mainas ne uz to labako pusi, tapec jau vinjas ta meklejas liidz tiem 30 jo pec Kam ta nostavejusies galja vajadziga???!!!

I Ieva1 22.06.2011

Spried par sevi, ka petene vai krāniņš it tik izļurkāts? Piedod, bet ne visiem prātā ir sex un sex...Ja dzīvē nav veicies un jūties nelaimīgs, tad varbūt vaina nav jāmeklē citos, bet sevī... Parasti par otru spriež pēc sevis! Visas nav vienādas!Laikam esi ļoti, ļoti nelaimīgs cilvēks! Man Tevis ir ļoti, ļoti žēl!Dieviņš jau nav mazs cilvēks, gan jau ļurkām veiksies-, proti, Tev!!!

A Aldim 22.06.2011

Meklēties jau viņas meklējas arī pēc 30, tikai cena ir krietni mazāka, pēdējais etaps ir pa krutkas glāzi, vai alus pudeli.Runa ir tieši par latvietēm, kuras ir otra eksportprece pēc kokmateriāliem.

G Galīgsstulbums 22.06.2011

it kā vīrieši ar gadiem paliek smukāki :D

S Stulbumsgalīgs 22.06.2011

Vīrieš, ja nav nodzērušies vai nonarkojušies, izskatās tīri labi līdz pat sirmam vecumam, toties sievietēm bieži vien sāk atkarāties āda, tā paliek krunkaina, visu laiku prasās pēc savilkšanas.

A Aldis 22.06.2011

Ieva Tev laikam 35 gadi?! lol
Paklau ja Tev ir smadzenes tad sapratisi, ir 2 lietas dzive sex un nauda!tagad izej ara un paskaties 50 gadigam biezam onkulim pie saniem skaista 20 gadiga meitene!un tadu ir loti daudz:)rugta patiesiba -ja esi nesmuka un +pec 30 tad hujova Tev dabut normalu veci;)

I Ieva1 22.06.2011

Ha !!! Veči mums ir īstas bābas.Paši visu salaiž grīstē, tad te sūdzas! Varbūt esmu vecmodīga, bet uzskatu, ka vecis ir ģimenes balsts un apgādnieks. Ja sieviete būs laimīga, tad neskatīsies ne pa labi un ne pa kreisi. Katram ir sava vērtību sistēma - dažam ģimene, citam nauda...jauns mīļākais vai mīļākā. Žēl, ka savās nelaimēs vaino citus. Izvēle taču ir Tava - tikai Tava!!!Pie tā, ka sievietēm ir "izļurkātas petenes", vainīgi ir tikai veči. Bieži taču dodaties meklējumos pēs JAUNAS MIESAS!!!

I Ieva1 22.06.2011

Aldi, piedod, bet par savu veci nesūdzos. Tev līdz viņa līmenim augt un augt!!! Katrā ziņā viņš ir īsts vecis - cīnās, pelna, rūpējas. Katrā ziņā viņš zina, ka viņam ir mājas un mīļi cilvēki. Viņš nekad neatļausies necienīgi izturēties pret jebkura vecuma sievieti. Pirmkārt, viņam dzīvību devusi sieviete, otrkārt, viņa bērnu māte ir sieviete. Kur vēl ciniski zākāties par sievietēm, kuras Jūs, tikai Jūs, veči, esat padarījuši par tādām, kādas viņas ir- ir pieprasījums, ir piedāvājums. Mans vīrietis neslēpsies, viņš pateiks "acīs", ko domā. Žēl, ka esi tik nelaimīgs cilvēks...

T ToIeva1 22.06.2011

Varat ar savu veci savā pufaikciemā viens otram stāstīt pasaciņas par balto kaziņu, bet dzīves realitāte ir pavisam citādāka, atbrauc uz pilsētu, apskaties, pat mūsu jaunajam prezidentam ir bijis vesels harēms, nemaz nerunājot par Parādnieku, kurš oficiāli pekopj daudzsievību.Tādas dzīves vērtības, kā tu centies popularzēt, eksistēja 50 gadus atpakaļ.Tu laikam esi galīgi frigīda sieviete.