sieva neļauj alu dzert- jāslēpj iepirkumu maisiņš - Kā lai ar tādu tiek galā?

Jā- tā tas tiešām ir-sieva neļauj alu vakaros iedzert- visu laiku skaita, ka es par daudz un ka man ir problēmas. Viņa man izdrukas no medijiem pienes cerībā, ka "alus aizies no mūsu mājas". Bet neaiziet, maita.
Ko darīt? Kādi ieteikumi? Kādi risinājumi?
Kā cīnīties?

š šeherezade 19.10.2009

Hi, hi, hi, domāju, ka Tu pats nemaz negribi ar aliņu cīnīties, vai ne???Nu tad neliedz sev šo mazo prieciņu šajā tik grūtajā laika posmā un tā arī pasaki sievai, ka dzīvojam tikai 1x...Un lai būtu jautrāk, ņem arī sievu bariņā :D:D:D

P pufa 19.10.2009

priecājies, ka vēl pakaļā nav jābāž, lai paslēptu.nopērc, kas sievai garšo un līksmojiet abi!varbūt tur ir tā vaina, ka viņa ar ko gaida, bet tu- egoists, tikai sev, tikai sev.

B Bruno 19.10.2009

Alutiņi vecais brāli,
Es piedzimu-tu jau biji,
Es nomiršu tu paliksi.

Vot kur i īstā atbilde.

A albis 19.10.2009

Tu neslēp iepirkumu maisiņu ar alu, bet slēp alu maisiņos kas ir zem acīm, tad arī sievai labāk patiksi.

A Anonīmi 19.10.2009

Albis-Labais!!! vnk perfekti pateici...es gar zemi..taisnība!!!

E Eseseseseseseseses 19.10.2009

dzer to alu atklaati...bet paareejaa laikaa esi pret vinju jauks..nu tak normaals zakjis tev taa sieva, nav tacu taa, ka izvairiities gribas..

O Onka 19.10.2009

Nedzer alu, alus tagad ir kaitīgs, to vairs nevāra kā iepriekš, bet taisa no pulvera. Visi šitie maximas optima un supernetto walteri it tīrās indes. ja vēl no pudeles dzer tad tā, bet visi ali, kas ir plastmasas pudelēs ir toksiski, jo plastmasas nokļūst alū.

vislabāk dzert pašmāju šņabi, trīsgraudnieku, piemēram. ielej lielā krūzē 100- 150 g, atšķaidi labi daudz ar sulu, lai var ilgi dzert un sūc visu vakaru.

visi pārējie dzērieni ir inde, visi vīni tagad arī tiek jaukti no pulveriem un nav dabīgi, pat paši dārgākie.

vēl tīra manta ir smirnoff šņabis, bet tas jau dārgs. Kapēc veikalos gandrīz nevar atrast konjaku? tapēc, ka grūti ko tādu imitēt ar pulveriem.

bet vispār man jāsaka, kas var būt labāk, kā izdarīt kaut ko tādu, ko tev vienreiz GRIBĀS izdarīt par spīti visam, vai tas būtu iedzert alu, vai apēst torti, vai pateikt sejā kādam ko tu par viņu domā, es domāju tā pozitīvā emocija nodzēš visas negatīvās iespējamās sekas.

hau, es esmu runājis

sviests

E Es-se 20.10.2009

ha, es atkal zinu, ka aliņā ir ļoti daudz sieviešķā hormona, tā, kā mēģini novērot- vai neparādās kaut kādas sievišķās iezīmes Tevī? :))) Ja ir, nu vecīt, būs vien jāpārtrauc šis pasākums, citādi labi nebeigsies! Bet, vispār, esmu sievas pusē- nav ko audzēt alus vēderu- sievietēm tādi nepatīk!

O Onka 20.10.2009

bet padomā, vai tev tāda sieva ir vajadzīga, ja tev gribās dzert aliņu, tad varbūt viņa nav tev īstā, varbūt izšķirties?

š šeherezade 20.10.2009

Onka, netaisi demagoģiju un nekūdi vīru pret sievu!!!Kura tad, Tavuprāt, būtu tā īstā---kas pienes aliņu mājās kā ķeizaram???Muļkis Tu esi, un ar tādu domu gājienu Tev noteikti sievas nav!!!Vai arī tā, kas ir bijusi, jau sen aizmukusi tālēs zilajās, ka pastaliņas vien cilājas!!Re, ku man smuki ar atskaņām sanāca!!!:))))

L lora 20.10.2009

Kārtējais īblis no čangladešas, kurš dzer kā lops un sievai tas jāpacieš!
Pretīgie veči, ka tik pierīties līdz bezsamaņai.

O Onka 20.10.2009

šeherezade, pats jau tavs izvēlētais niks norāda, ka tu esi muļķe. Viņam sieva ir muļķe, un viņš pats nav vīrietis, ja viņam jāprasa atļauja.

Lai tik šķirās

š šeherezade 20.10.2009

Hi, hi, onkulīt, nesaspringsti!!!Nu tiešām ir skaidri redzams, ka Tu esi īsts nūģis, kuram ar normālu ģimenes dzīvi nav nekāda sakara, tāpēc ari te ālējies...un visdrīzāk esi viens no tiem, kam ar alkoholu ir problēmas!!!Un tāpēc gluži loģiski, ka nezini arī tādu faktu, ka normālā ģimenē viens ar otru rēķinās, nevis uzsit dūri galdā un kaut ko pieprasa...Ewwww, bet Tu noteikti esi arī viens no tiem tekuļiem, kas kārtību un likumus mājā nosaka ar dūres palīdzību!!!Eh, nožēlojamais tārpiņš onka...paklau, bet Tu vispār zini, kas ir Šeherezade???Un nedomā atbildi googlē meklēt!!!:D:D:D

B Baņkieris 20.10.2009

Nu vecīt! Spriežot pēc visa Tu esi zem sievas tupeles ticis!
Lai manējā man iebilstu kaut reizi! Tā norautos, ka otreiz nemaz nepīkstētu!
Vajag parādīt kurš mājās ir saimnieks- Tu vai tarakāni!!!

S SISE 20.10.2009

--> Lorai. Un tieši tā arī i, kā tavā spriedumā un ne kripatiņu citādi?
Tu esi tādā gadījumā koala lācīšu mātīte...ar divām... vagīnām. šorīt pa SWK teica. :)
Tev tagad jāmeklē īstais koala tēviņš, jo viņam ir divžuburu stroķis !

š šeherezade 20.10.2009

Re, kā onka domubiedrus sameklējis vai vēl ticamāk----pats te drukā zem dažādiem nikiem...:)))
Runājot par koalas tēviņu---tas nu noteikti nedzers kā īblis no Bangladešas un būs miers mājās :))

Un vai SWK ir sivēnu wienotā komūna???:D
Es zinu tikai jauko radio SWH...:))

S SISE 20.10.2009

Un Tev, šeherezadņica- Tev vienmer viss perfekti- ne mute no ritiem smird, ne paarraksties, ne pirdiens izspruk kad nevajag. Patik man ideali cilveki.

š šeherezade 20.10.2009

Sisēn, nesaspringsti, tas baigi uz nerviem dod!!!Jauku Tev vakaru un jā, tas ir traki, ka Tev tie pirdieni bieži pasprūk nevietā, un tie klusi ir visjiftīgākie, bet gan jau Tu to zini, un ja mute no ritiem smird, tad ir problēma vai nu ar kuņģi, vai kariesu---ar steigu pie dakterīšiem!!!:)))

A albis 25.10.2009

eu anonīmais man prieks ka Tev patika mans koments, man tādu ir daudz un dažādi, vajag tikai hohmīgu tēmu.bet par sūdzības autoru varu pateikt, ka viņš ir dziļi zem sievas tupeles

A albis 25.10.2009

un ko tā Sise lecās, vai ne Šehe.ka tik viņa nav tā autora sieva.