www.sudzibas.lv Sidc Group Sia Sia Sidc Group melo

Sidc Group Sia - Sia Sidc Group melo

Cienījamie līdzpilsoņi! esiet informēti, ka SIA "SIDC group" licence darbā iekārtošanai (licence nr. 14/2012) ir apturēta. Esiet uzmanīgi, jo šai iestādei pēc LR likumiem būtu jābūt slēgtai, taču tā nav.

T

T turciaja 17.07.2015

Brīvās vakances uz kruīza kuģiem
Simtiem tūkstošu cilvēku sapņo par došanos kruīzā. Mēs vienmēr domājam, ka baudīt brīnišķīgus saullēktus Karību salās ir miljonāru, kuri savus ietaupījumus tērē ceļojumiem, tiesa.
Bet pastāv arī cita iespēja redzēt pasauli — kļūt par kādas kruīzu kompānijas darbinieku.
Kruīza kuģis ar darba vietām var nodrošināt pāri par tūkstoti cilvēku, daudzi no kuriem kļūst par pastāvīgiem darbiniekiem.
Informāciju par vakancēm var iegūt, zvanot pa tālruni.
Licence / Speciālā atļauja personu iekārtošanai darbā uz kuģiem Nr. 65 no 2009.g. 02. marta. Satiksmes ministrija.
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Licence Nr. 14/2012

Specialitāte: Nepieciešamā izglītība nav norādīta
Atrašanās vieta: Rīgas rajons / Rīga
Ievietojis: zip. lv
Ievietots: 2015.05.11.
Atjaunots: 2015.07.08.
Aktīvs līdz: 2015.09.06.

Un tā, uz šo brīdi firmai SIA "SIDRC GROUP" LICENCE ir apturēta. Tā kā būtu hjāņem ārā šis sludinājums, lai nemaldinātu LR iedzīvotājus. Firmas sludinājumā rakstīts, ka "Atjaunots: 2015.07.08.
Aktīvs līdz: 2015.09.06."
Ja nav licence, nevar būt firmas darbība. Kur skatās atbildīgās iestādes? Kur skatās Valsts Policija?

T taxpass 27.07.2015

Te ir noteikti kāds pārpratums, jo SIA SIDC Group strādā kopā ar LJA (Latvijas Jūras atdministrāciju) un kompānija ir akreditēta ar licenci darbā iekārtošanai uz kuģiem, šoreiz runa noteikti bija par SIDC Baltgroup kam ir pavisam cits novirziens.

Atsauce nr48.

T turciaja 28.07.2015

NB!!!2015.gada 17.jūlijā zvanīju uz Nodarbinātības Valsts aģentūru Rīgā, kur mani informēja, ka licence Nr.14/2012 ir apturēta. Lai nu paši tiek galā, kurai firmai pieder licece ar Nr. 14/2012, bet darbā uz kruīza kuģiem iekārto SIA "Sidc Group" un, kā var izlasīt norādītajā informācijā par šo darbā iekārtošanas firmu, tad licence ar šādu numuru ir izsniegta SIA "Sidc GROUP".

T taxpass 28.07.2015

Darbu uz kruiza kuģiem piedava SIDC GROUP (licence Nr. 031/2011) un to vār apstiprināt Latvijas Jūras Administrācija

T turciaja 27.08.2015

"... runa noteikti bija par SIDC Baltgroup kam ir pavisam cits novirziens", 2015.gada '27.jūlijā rakstīja kāda no abu firmu darbiniecēm ar niku taxpass. Tad pastāstiet, SIDC (Nr. 1 un Nr.2), ka abas firmas reāli strādā vienos kabinetos un, galvenais, Pati Galvenā Valdes Locekle (izpilddirektore) ir viena un tā pati persona.
Taču, pateicoties pļāpīgai darbiniecei N, kļūst zināms, ka šī SIDC Baltgroup, kam licence apturēta no aprīļa sākuma un nav atjaunota līdz šim brīdim, tomēr turpina darboties un jūlija vidū par aukli uz Angliju nosūtījusi sietvieti. Tātad - bez tiesiska pamata. Uzdodiet sev jātājumu - ja licence apturēta, vai var oficiali likuma kārtībā nomaksāt valstij nodokļus?Ir tikai laika jautājums, kad par šo apvienoto firmu ar līdzīgiem nosaukumiem vienā adresē, ar 2 licencēm un vienu galveno valdes locekli ieinteresēsies LR atbildīgās iestādes.

T turciaja 02.09.2015

Ko klusējat, SIDC Baltgroup ? Pastāstiet visiem saviem potenciālajiem klientiem(upuriem) Latvijā, ka kopš vakardienas šai firmas daļai simiozajā veidojumā SIDC - SIA " SIDC Baltgroup" licence Nr.14/2012 ir ATŅEMTA, ne vairs tikai apturēta. Viena kreisā darbība no sērijas auklīte uz Angliju, un jūs atradīsieties tiesas zālē.

S SIDC 04.09.2015

уважаемая Ieva Štrausa, мы все понимаем, вы очень странный человек, возможно даже не совсем здоровый, но зачем так троллить нашу компанию?
Мы не дадим работу вашему сыну, это решение мое, как владельца компании. Оставьте нас в покое, иначе обратимся в полицию за преследование, знаете, можно же запросить ваш IP.
Последний раз вас уведомляем, хватит нас преследовать и писать глупости которые недействительны.

ВАШЕГО СЫНА МЫ НЕ ОТПРАВИМ и точка!

D drutkovs 06.09.2015

Pirms pāris gadiem bija darīšana ar šo SIDC. Izskatas, ka nekas nav mainijies. Labi ka licenze beidzot atņemta mani pabridināja čoms, lai nesaistos, esot blēži.

M milas 06.09.2015

Дыма без огня не бывает, просто так такие обвинения не предьявляют, может лучше надо работать с клиентами.

V vigo1 07.09.2015

Tā saucamā kompānija SIDC jau sen ir slavena ar saviem darbā iekārtošanas darījumiem. Arī mani un draugu šī kompānija ir piečakarējusi. Principā darbība ļoti vienkārša - parakstiet līgumu, kurš negarantē absolūti neko. Jāsamaksā nauda par "kursiem", kuri esot nepieciešami, lai SIDC iekārtotu darbā. Un tālāk variet gaidīt gadu, divus vai tik ilgi, kamēr jums pietiek pacietība.. Neesiet lētticīgi, izlasiet kārtīgi šīs kompānijas līgumu pirms iemaksājiet naudu. Labāk mācieties no citu kļūdām, nevis savējām!!!

S SIDC 07.09.2015

Наша компания не отправляет людей, которые не проходят этапы проверки. Отсюда куча недовольных.
Мы работаем с 2000 года, и понятно, многих не принимаем, а зачем, такие потом вон видно сколько от безделия пишут.
И Просим вас, 2 компании SIDC GROUP и SIDC BALTGROUP разделять. Это разные юридические компании.
Морская компания SIDC GROUP - SIDC относится к крюингу. А как уходить в море и работать там, поймут только умные и сильные люди, остальные, которые пишут тут, видно не попали на работу. Так будет всегда.
Про курсы. Люди, будьте вы умнее, кто в море ходит без обучения? Не нравится идите работать в поле, собирайте шампиньоны или фасуйте на складах, там учеба не надо.

I Isaac Rubinstein 11.01.2016

Учёба есть акредитованная морской администрацией, и мировыми конвенциями. А кем акредитована ваша учебная программа? Какой сертификат вы даёте?

F Felix 01.12.2018

A kaapeec te vispaar raksta NE VALSTS valodaa? Taa kompaanija ir galiigi ku-kū?

I Ivan28 11.09.2015

krāpnieki

I Igorj27 19.01.2016

Абсолютно безграмотное руководство. Люди, посмотрите на манеру изложения, это пишет ответственное лицо компании.

proverka777 09.12.2016

будьте бдительны ЦИД Лохотронс Нруп опять активизировались и подают обьявление о работе

S SencisMarex 21.09.2020

Personīgi saskāros ar Sidc darbinieku bezkaunību. Vispirms samaksāju eur50 par, t. S. , kursiem, kurus izpildīju kompānijas mājas lapā. [no pieredzes saku, ka tos pašus jautājumus māca uz kuģiem.]
vienīgo ´darba piedāvājumu´, ko saņēmu no Sidc pēc testu izpildīšanas, bija istabene (hk - housekeeping) krievu ģimenē, un tas arī palika vienīgais piedāvājums.
Savukārt uz manis izvēlētajām pozīcijām, ko atradu cv.lv, no kurām viena bija viņu pašu birojā Rīgā, un otra - operators uz kuģa, Žanna man atbildēja, ka vispirms labāk pamēģināt istabenes pozīciju, bet vēlāk varēs piemeklēt ko labāku, neskatoties uz to, ka ´kaut kas labāks´, kas atbilda manām kvalifikācijām, tai pat laikā tika publicēts cv.lv sludinājumu mājas lapā.
Kad prasīju izvirzīt mani piedāvātajai pozīcijai uz kuģa, parādījās jaunas prasības pēc kaut kādiem ´testēšanas kursiem´. Prasītā Cena atkal - eur50.
Žanna bezkaunīgi atcirta, ka pretendentam par informāciju, iegūstamu testēšanas kursos, ir jāmaksā, bet nespēja man paskaidrot sekojošo:
1) kāpēc man jāmaksā par informāciju, ko varu apskatīt internetā par velti, un
2) kāpēc es nevaru atbildēt uz interesējošiem jautājumiem no testēšanas kursiem intervijas laikā, ja man jau ir pieredze, iemaņas, zināšanas kā arī vajadzīgā kvalifikācija piedāvātajam darbam.
Joprojām neesmu saņēmusi atbildi, un Žanna man vairs neraksta.
Visa šī kompānija ir viens vienīgs šarlatānisms un naudas izmānīšanas perēklis no godīgiem cilvēkiem, kas patiesi meklē darbu un ir gatavi strādāt.