www.sudzibas.lv SIA"Interinfo Latvijā" SIA"Interinfo Latvijā"

SIA"Interinfo Latvijā" - SIA"Interinfo Latvijā"

Man sūdzība ir par manu pašreizējo darba vietu. SIA"Interinfo Latvijā" ir pieņemta darbā jauna tirdzniecības direktore- Ita Meldzere, (atnākusi no konkurentu uzņēmuma), kura terorizē darbiniekus. Psiholoģiskais terors ir tika liels, ka izturēt to var tikai retais. Pāris mēnešu laikā šī cilvēka dēļ ir aizgājuši ļoti daudz (vairāki 10) cilvēku. Vēlos vērst uzmanību uz to, ka sludinājumi ar meklētiem konsultantiem ir pils internets, lūdzu neuzķeraties, jo Ita Meldzere radītais bardaks, haoss un psiholoģiskais terors nav normālas darba vides atbilstošs.

M Māris 03.12.2009

O, jā, šādu variantu esmu arī pats piedzīvojis. man jau vispār liekas, ka masvaidā darbiniekus mekle tikai tie uzņēmumi, kuriem ir šādas vai citādās "zemūdens bumbas"

H Hugo Djego 03.12.2009

Andri, bet ja nu šī te to izlasa, vai tad nebūs tas terors vēl briesmīgāks?

B Baņkieris 03.12.2009

Tāpēc jau atnāca no konkurentu uzņēmuma lai iznīcinātu šo! Konkurenti iesūtīja!

H Hugo Djego 03.12.2009

Aha-dubultaģente!

O Oga 13.12.2009

Ita ir TOTĀLA egoiste!
Kādreiz man bija tā nelaime strādāt pie viņas.
LT viņa NEKAD nerēķinājās ar saviem cilvēkiem.
Mēs varējām tupēt bez darba un naudas nedēļām!
Un par to haosu: piekrītu.
Lielāku haotiķi grūti atrast!
Un kad runā- neko nevar saprast.
Lai saprastu, ko viņa gribēja pateikt, vajadzīgs... tulks.
Bet sevi iepārdot gan māk .

K Konkurents 14.12.2009

Paldies, ITA, par labu darbu!
Tā turpināt!
Tavs bijušais uzņēmums ;-))

A arkadija 15.12.2009

Njā, šitā dāma reāli nedraudzējas ar galvu, un sagraut uzņēmumu no iekšpuses viņai izdodas ;) Nu ko-lai veicas, tā turpināt ;)

S Sandra 17.12.2009

No kurienes šajā uzņēmumā tik daudz vīriešu ? :( 97 % darbinieku SIA "Interinfo Latvija" ir sievietes.:)

A Anonīmā 18.12.2009

Izskatās, ka pati vainniniece pasaka sev Paldies par darbu :D
Par vīriešiem runājot, šajā uzņēmumā noteikti strādā vairāk vīriešu kā 97 %!
Man ir tas "gods" strādāt ar šo cilvēku šobrīd kopā un vienīgais, ko varu pateikt- savā ne tik mazajā mūžā neko TĀDU es neesmu piedzīvojusi.
Žēl, ka viena cilvēka dēļ uzņēmums brūk un jūk un aiziet nākas ne tiem sliktākajiem darbiniekiem.

E Edite 20.12.2009

atbilde konkurentam-
hmm...interesanti gan- ja jau viņa bija tik laba, kapēc viņu neņēma atpakaļ pie konkurentiem?

E Eseseseseseseses 20.12.2009

nu vispaar jau sakariigaak buutu suudzeeties tad, kad no siis darba vietas buusi aizgaajis.. nedomaju, ka tavi darba deveeji so tekstu atziniigi noveertees, tas vareetu dziivi sarezgjiit veel vairaak...ceru vismaz, ka tas nav tavs iistais vaards..

K Konkurents 21.12.2009

Ita !!!
Uzdevums jāpaveic !
Tad runāsim Tālāk !!!

K konkurents2 25.01.2010

Arī es esmu starp tiem "laimīgajiem" kam nācies strādāt ar šo sievieti kopā. Izcila haotiķe, tas tiesa, turklāt ļoti ļauna...! jā kāds viņai neiepatīkas (ne jau pēc darba rezultātiem, bet gan pēc faces), tad viņa visiem spēkiem mēģina tikt no šī kāda vaļā. Un bēdīgākais ir tas, ka viņai tas arī izdodas, jo nevienam jau neienāk prātā, ka cilvēks var būt tik...ļauns. LT gan viņu ataskoja un veiksmīgi tika no viņas vaļā, bet Interinfo ir savādāk, jo tagadējā vadība nav diez ko spēcīga, tā teikt- vieglāk ir padoties vienas ļaunas sievietes ambīcijām, nekā ieklausīties darbiniekos. Bet konkurentiem iet uz urrā, kamēr Ita Meldzere iznīcina Interinfo :)

R rieksts 04.02.2010

Žēl firmas, jo esmu nostrādājis tur vairākus gadus ( 8 gadi ) .
Zēl zimolu 1188 ko nes šī firma ar patreizējo Guntu Zepu un Itu Meldzeri, kas ni biznesa plānošanas neko nejēdz . Protams, visus reklāmmaksātājus, kas liek tur reklāmu ( sia Interinfo Latvijā ) ir apmeloti un apmānīti

S Sandra 12.02.2010

Ko jūs tur muldat Ita nepie kā nav vainīga. Tur ir cita švabra kas gaisu kuļ. :))

Z ZITA 15.05.2010

Man arī žēl ka šī firma ness 1188 zīmolu!!!
Es zinu un ceru ka Lattelekom izvērtēs visus + un - un līgumu neslēgs, jo šīs personas Ita un Zepa iznīcinās netikai Interinfo, bet ari...
Ūn vēl tā Itas komanda kuru viņa ir paņemusi līdz, ir vienkārši...::((
Nevelti visi vecie labie konsultanti, darbinieki ir vai atlaisti vai paši aizgājuši!!!
Žēl ka tik viegli ļauj vienam cilvēkam visu labo ko Interinfo par saviem15.gadiemir DARIJIS, IZSPOSTĪT!!!
Lattelekom esiet modri!!! Un izvērtējat visu!!!
Labvēlis!!!

š Švāne 03.06.2010

Ita, mission impossible! Nu neesi tu nekāda vadītāja, sorry...

1 1188 darbiniece 05.07.2010

Man arī dusmas, ka tik foršu brendu ļauj pārdot tādai ļaunai būtnei...
Mēs visi esam cilcēki. Bet necieņa no viņas nāk šausmīga. Ja kādam, piemēram, jāpaprasa avanss ( no PAŠA NOPELNĪTĀ), tad jāsaņem ļauna ņirgāšanās.
Bravo konkurentiem, ka tika no viņas vaļā. Tagad Latvijas tālrunī noteikti ir labāk, nekā Interinfo: zivs pūst no galvas.

L Laila 09.07.2010

Biju uz pārrunām un mani pieņēma darbā.
Prieks, ka izlasīju, kas darās šajā uzņēmumā un, ka nav jēga strādāt, jo algu jau diezgan labu sola. Paldies.

I ieskābusītantiņa 03.12.2010

Jā -Ita Meldzere - vienīgā iespēja dzīvē tuvāko 10 gadu laikā aizbraukt uz ārzemēm-kadu sēņu pagrabu !
Kurš gan Jūs ņems darbā ar šādu sliktas vadītajas reputāciju ? Vadītājas talanta nekāda, jāsaprot ka ar Cilvēkiem strādāt Jūs nevarēsiet nekad ! Tāda Jūsu nolemtība ! Jums bija patīkami, ka Jūs no darba atbrīvoja 15 min.laikā ?