www.sudzibas.lv SIA"GEKO" piegāde termiņš

SIA"GEKO" - piegāde termiņš

Vēlos brīdināt visus "GEKO" mebeļu veikala potenciālos pircējus!
Ja Jums ir dārgi savi nervi, nekad un neko nepasūtiet Geko mebeļu veikalā.
Marta sākumā pasūtīju mēbeles, samaksāju avansu. Veikals uzņēmas piegādāt mēbeles 8 nedēļu laikā. Trīs reizes zvanīju, prasīju, kad tad būs mēbeles, atbildēja ka nākamnedēļ. Nu pagāja jau 11 nedēļas, bet "nākamā nedēļa" tā arī nepienāca. Atrunājas ka viņus pievīla poļu piegādātāji un mēbeles būs vēl pēc 3-4 nedēļām. Tad sazvanīju kaut kādu viņu priekšnieku Vladimiru (tel 29461798) viņš piedāvāja vai paņemt avansu atpakaļ, vai gaidīt. Neuzraujaties tāpat kā es - viņi izmanto mūsu naudu (3-4 mēneši) un tad atgriež. Sanāk ka pirceji viņiem izsniedz BEZPROCENTU kredītu.

I

I inese 01.11.2010

mums tiesi tada pati problema, pasutijam virtuvi augusta, solija 8nedelu laika uztaisit, iet jau tresais menesis vel gaidam.kad prasam kad atvedis pasutijumu skan viena atbilde-atbrauks masina mes jums piezvanisim, bet zvana ka nav ta nav:(