www.sudzibas.lv sia ,,zng'' udens skajtitaju majna

sia ,,zng'' - udens skajtitaju majna

sis firmas darbinieks neprofisionali majna udens skajtitajus ,nolauw seleg armaturu ,un atsakas ,pec tam vinju nomainit ,aizpildinoties ka vina esot veca un loti lust .Es mejginaju iebilst ,jo sleg armatura ir restaureta ,un vinu viegli ir noslegt ar roku ,es tiku apvajnots mulkigos iztejkumos ,taka nesasienieties ar so firmu

K

Inženieris 25.03.2014

Ja noslēdzošā armatūra veca un nav iespējams to noslēgt vai viņa salūzt, veicot darbus, tad tā ir Jūsu atbildība kā laicīgi nerūpējāties par savu īpašumu.
Neredzu iemeslu vainu uzvelt darbiniekam.

S SIA "RS" vadītājs 25.03.2016

28.01.2016 dzīvoklī karstā ūdens patēriņa uzskaitei uzstādīja ūdens patēriņa skaitītājs, modelis CDS/D8, skaitītāja identifikācijas numurs 0114009237, Q3 2.5, H-R=80, V- R=40, U0D0 T=30/90°C, skaitītājs marķēts ar firmas Maddalena preču zīmi, marķēts ar CE atbilstības marķējumu (turpmāk - Skaitītājs). Skaitītājs aprīkots ar iespēju pievienot attālināto nolasīšanu ar P=10L. Skaitītāja uzstādīšanas vieta plombēta ar plombu ar identifikāciju “ZNG”.
Skaitītājs nav marķēts ar metroloģisko papildmarķējumu: M zīmi, marķējuma uzlikšanas gada pēdējiem diviem cipariem un paziņotās institūcijas identifikācijas numuru, kā arī Skaitītājs nav marķēts ar EEK tipa apstiprinājuma zīmi un EEK pirmreizējās verificēšanas atzīmi.
Saskaņā ar pieņemšanas - nodošanas aktu Skaitītāja uzstādīšanu veica SIA “ZNG”, reģ.Nr.45403024001.
Pēc Skaitītāja īpašnieka pieprasījuma no DZĪKS “RODODENDRA-R” valdes priekšsēdētājas Nadeždas Šahmajevas pieprasīja un valdes priekšsēdētāja Nadeždas Šahmajeva izsniedza Skaitītāja pasi un montāžas instrukciju, kā arī firmas “MADDALENA” izsniegtu deklarāciju, kuras tulkojuma pareizību apliecinājis SIA “SISTEMSERVISS” pārstāvis V.Ivanovs (turpmāk - Atbilstības dokumentācija). Atbilstības dokumentācijas kopijas pievienotas pielikumā.
Konstatētās neatbilstības; Atbilstības dokumentācija nav attiecināma uz Skaitītāju, jo Skaitītājs neatbilst ne Ministru kabineta 2006.gada 22.augusta noteikumu Nr.673 Noteikumi par metroloģiskajām prasībām mērīšanas līdzekļiem”, ne Ministru kabineta 2006.gada 22.augusta noteikumu Nr.664 “Noteikumi par metroloģiskajām prasībām ūdens patēriņa skaitītājiem”, ne Ministru kabineta 2014.gada 14.oktobra noteikumu Nr.624 “Noteikumu par mērīšanas līdzekļu metroloģiskās kontroles kārtību un pirmreizējās verificēšanas atzīmēm” prasībām, līdz ar to Skaitītājs neatbilst likuma Par mērījumu vienotību 6.panta pirmās daļas un 8.panta l)punkta prasībām. Ņemot vērā iepriekš minēto, Skaitītājs nav lietojams ūdens patēriņa uzskaitei norēķinu operācijās.
24.03.2016.g. dzīvoklī ieradās SIA ZNG pārstāvis Normunds Galējs pretlikumīgo skaitītāju nomainīt.

Re kas no tā sanāca.

profils 25.03.2016

Visai iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu - arī šajā w-resursā:

t.i. - aktuālajā diskusijā "Daudzdzīvokļu mājas apsaimniekošanas kooperatīva patvaļa".

Vienlaikus, arī - reģistrējoties kā "lietotājam" interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", jebkuram interesentam ir iespēja ierosināt / uzsākt jaunu diskusiju par KONKRĒTĀM situācijām , kas ir prioritāri aktuālas diskusiju iniciatoriem, saistībā ar jebkurām Likumīgo Tiesību sfērām.

Veiksmi Jums! ;)

V Viktorija Rezņika 04.08.2016

SIA ZNG maldina klientus, iemetot pastkastītēs informāciju par skaitītāju nomaiņu ar nepareizo termiņu, kas parasti ir mazāks nekā 4 gadi (gan jau kāds uzķersies). Biežāk mainīs -> vairāk saņems un ar darbu nodrosināts, Konkurenti arī apsteigti. Sekojiet skaitītāju nomaiņas termiņiem (rēķinos vai sazinoties ar namu apsaimniekotājiem telefoniski).

J Janeks 28.06.2017

SIA ZNG - paviršs darbs un slikta attieksme pret klientiem!

Nesen veica ūdens skaitītāja nomaiņu Burtnieku ielā 36-A-25.
Kad meistars ieradās es protams biju darbā un darbu pieņēma sieva.

Pēc tam, kad bija jāmaina ūdens filtrs, izrādās skaitītājs ir uzlikts tik greizi (sagrieztā leņķī), ka ūdens filtru vairs nav iespējams demontēt ar speciālo lielo plastmasas filtra atslēgu.

Kad par šo lietu zvanīju šodien meistaram, mani "atšuva" ar parasto "bla bla bla pats vainīgs karoče"! Lai pats taisnojot kā vajag. Nu ne visiem mājās ir speciālā atslēga...

Z zng 76 22.08.2017

Sia ZNG burtnieku 36-A-25 veica savu darbu ar pilnu atbildību,kur tiek norādīts pieņemšanas,nodošanas aktā,
paraksts ,no iedzīvotāja par izpildīto darbu,iebildumu par sliktu darbu nav.. Bla,blā koroče kā vienmēr izpildītājs vainīgs,iebāž tos skaitītājus specāli tur kur nevar nomainīt utt...
Grozies kā gribi.labi nekad nebūs,,,ir kategorija cilvēku tāda,kam sajēgas nav, tik nomelnot māk.

J Janeks 08.09.2017

:D slaisti, vēl apvainojušies par "rekomendāciju :D

Vienkārši darbs ir jāizdara akurāti, tik grūti saprast.

p.s. Sen jau pats nopirku atslēgu un saregulēju aptakaļ tādā pašā pozīcijā, kā bija novietots iepriekšējais skaitītājs.

Z zng 76 08.09.2017

Pec kara visi gudri,apdirst protam,tad kad mainijām pateikt nevarēja...pec tam kundziņam skrien vēlrei ...,
ZB umņik..ja gribās runāt zvani..aprunāsamies

J Janeks 08.09.2017

Es tak nebiju uz vietas. Domāju kā mākat Nomainīt un Atlikt atpakaļ tieši tādā pašā pozīcijā :)

p.s. Es jums jau pirms sūdzības zvanīju - droši varat zvanīt vēl un parādīt ka nodarbojaties arī ar Draudiem, ka atļaujos kaut ko aizrādīt.
p.p.s. Ja es būtu kundziņš es nemācētu problēmu izlabot :)

O okidoki99 13.03.2018

Neprofesionāla un neatsaucīga firma. Meistars un SIA vadība neatšķir vienkāršus ūdens skaitītājus no ar no attāluma ar radio moduļiem aprīkotiem ūdens skaitītājiem. Piesavinās cita uzņēmuma uzstādītos un ar no distances nolasāmos ūdens skaitītājus, tādējādi muļķojot iedzīvotājus un jaucot ūdens patēriņa uzskaites sistēmu mājā.

B buks 66 14.03.2018

okidoki99 ir riktīgs ānuss,kuram nav nekādas saprašanas par sia ZNG vadību un ZNG strādniekiem,nav nekādu pamatojuma runāt šadus apvainojumus...okidoki99 ir resns ,netirs virels kas sēž koperatīva vadībā,un ar nolasīšanas sistēmu neko nerūbī,tik kā noplēst no iedzīvotājiem naudu

I Irēna 14.01.2019

Man 2015. gada februārī nomainīja skaitītājus pret jauniem. Ar darbu esmu ļoti apmierināta.Šogad jāmaina atkal.
Griezīšos pie šīs pašas firmas.