Sia Zemniecība, Prūšu iela jaunais projekts - Rēķinus saņemsi bez iemesla

Drošības naudu neatmaksā, lai arī viss tiek izpildīts pēc līguma, atsakoties no stāvvietas rēķinus turpina izsūtīt, ignorē iesniegtos iesniegumus. Neiesaku neparko, nedabūt drošības naudu ne par īri 400Ls, ne par garāžas pulti 20Ls, Uz telefonu neatbild - ignorē vienvārdsakot.

O

W warpgate 18.12.2014

И фотография Айвы - не хотите проблем, не связывайтесь и не снимайте ничего в этом доме.

W warpgate 19.12.2014

Фотография была удалена, но осталась ещё одна, думаю и её удалят. А вообще смотрите в гугле, вводите Aiva Redmane - http://www.mammamuntetiem.lv/upload/07/478/107478/2014121910747818.jpg

W warpgate 19.12.2014

T Tā pati Aiva 22.12.2014

Redzu, ka man ir uzradušies 1 vai 2 (varbūt tie 2 ir tas pats viens) nelabvēļi, kurus ir pārņēmusi neremdināma vēlme man ieriebt. Sākumā tas likās pat amizanti un pat nedomāju iesaistīties, bet nu jau redzu, ka šī vēlme attiecīgajām personām ir kļuvusi gluži kā apsēstība. Tādēļ nolēmu tomēr šeit paust arī savu viedokli. Tātad:
1) nekad nevienam neesmu neko ļaunu vēlējusi un šajā sakarā melojusi, kur nu vēl realizējusi krimināli sodāmas darbības. Ticu, ka zeme ir apaļa un viss ko mēs darām vai nedarām atgriežas pie mums atpakaļ gluži kā bumerangs;
2) atvainojos visiem tiem, kuri kādu manu izteikumu ir uztvēruši personīgi... tomēr atzīstos, ka pret cilvēkiem, kuri iedomājas, ka ir piedzimuši ar zvaigzni pierē un kroni galvā, un kuriem pat minimāls paškritiskums ir sveša rakstura iezīme, mēdzu izturēties neiecietīgi;
3) ja kādā mājo izmisīga vēlme mani sodīt un apziņa, ka esmu to pelnījusi, tad piedāvāju savu sasāpējušos jautājumu tomēr atrisināt, vai nu personīgi sazinoties ar mani vai nu izmantojot savas tiesības un iespējas vērsties valsts tiesībaizsargājošās institūcijās (ja vien paši sūdzībai spējat atrast objektīvu pamatojumu). Kaut kādu "kļauzu" un nepamatotu apvainojumu rakstīšana interneta vietnēs ar apšaubāmu leģitimitāti, neko neatrisina. Ceru, ka paši varenie rakstītāji apzinās, ka saskaņā ar KL 157. pantu šāda neslavas celšana ir krimināli sodāma, par ko likums paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Tādēļ novēlu Jums vairāk savas uzmanības un enerģijas veltīt savām ģimenēm, nevis katru dienu gudrot kā papildināt sūdzību ierakstus. Novērtējiet, kas Jums ir dots un priecājieties par to, nevis radiet problēmas un piepildiet savu dzīvi ar negatīvām emocijām, it īpaši šajā pirmssvētku laikā. Protams, ja vien nedzīvojat pēc principa, ka pats varat justies labi tikai tad, kad otram slikti.
Pieļauju domu, ka gan jau kāds ieraksts vēl parādīsies, bet tādi jau ir tie atsevišķu cilvēku nožēlojamie ieradumi, kā teikt - intelekts vai nu ir vai nav, to iemācīties nevar, arī izglītība neaizvieto tā trūkumu.
Ar cieņu,
Aiva

M mal1shka 06.04.2015

Labdien.) Gribu arī jūs brīdināt par šo dzīvokli!! 2 gadus tur nodzivojam, tas ir ārprāts! Drošibas naudu neatgrieza, bērna riteni un dažas tamlīdzīgas mantas ari! Ignorē zvanus un epastus! Nācās rakstīt policijā iesniegumu! Aleksandrs (saimnieks, firmas īpašnieks) ir galīgi nelīdzsvarots, rupjš un pretīgs cilvēks! Pat advokāta palīdzību meklējām. Viņš slēpjas un vēl nez ko izdomā kad runa iet par mantām un naudu. Lūdzu uzmanieties no šī cilvēka un jebkādiem finansiāliem kontaktiem ar viņu!

M mal1shka 06.04.2015

p.s Par Aivu gan neko sliktu nevaru teikt, tas ir viņas darbs! Žēl protams, ka tik laba meitene ir sapinusies ar šādu Aleksandru.

I interesants 04.08.2015

labdien es velos tur iret dzivokli Prusa iela 4
Jautajums vai joprojam turpinas tur tas vajprays kas ir rakstits komentaros vai ari tie ir kadi nelabveli kuri velas par kaut ko atriebties kadam.
Paldies

Y Yupiter 16.11.2015

Izskatās, ka ledus ir sakustējies un krāpniekiem liek atmaksāt. Ir jau vismaz viens tiesas lēmums par drošības naudas piespiedu atmaksu. Lēmumu skatīt latvijas tiesu portālā https://www.tiesas.lv/nolemumi/pdf/216565.pdf

J Jautrā 20.04.2016

NEKAD UN NEVIENAM NEIESAKU ĪRĒT NO TIEM MEĻIEM UN KRĀPNIEKIEM.
Kad pie viņiem ej uz biroju atrisināt vai skaidrot MISTISKOS kom. rēķinus - ar Tevi nevien tur pat nerunā. tautība izsaka visu.
Juriste Jūlija un arī jurisats puisis, kuš nekad nestādās priekšā, pretīgākās radībasd, kuras esmu satikusi. Lai viņiem dzīvē veicas, bet lai atceras to, ka ir kāds tur augšā un varenāks par viņiem un par tādu attieksmi nāksies atbildēt.

R Renāte Putāne 07.06.2016

Sveiki! Vēlētos noskaidrot vai tāda negatīva situācija ir vēl joprojām Prūšu ielā 4?

A Aleksa53 02.09.2016

Jā. jau 2016 gads, septembris !!! Un tas vēl joprojām turpinās! Diemžēl cilvēki ir māņticīgi... un turpina īrēt tur dzīvokļus!

V viktor2601 16.10.2016

Keivu kantoris. Ja kāds grib sev problēmas, tad lai īrē. Galvenais izbrīvēt laiku problēmu risināšanai.

E Emils 02.12.2016

Ari grasos tur iret.. palasiju un saku pardomat!
Caur portalu ss.lv atradu dzivoklu sludinajumus cena liekas laba. Bet izire tads kantoris ka realat vai kas tam lidzigs. Intrese vai joprojam tur atgadas sadas problemas ?

M mamma 28.12.2016

Jā - cilvēki lasa par citu pieredzi un mācās - pašlaik ir daudz šeit brīvu dzīvokļu, kas tiek piedāvāti...

L labdaris1 04.04.2017

Sveiki. Ieteiktu visiem esošiem un bijušajiem īrniekiem caur tiesu atprasīt pārmaksātos komunālos rēķinus, jo tādas pozīcijas kā "ūdens cirkulācija", "apkures sistēmas apkope", "lifta uzturēšana" u.t.t. ir iekļaujama apsaimniekošanas maksā ko viņi pieskaita īres maksas rēķinam uzrādot kā tā ir "apsaimniekošana". Šīs pārmaksātās naudas summas var pieprasīt atpakaļ caur tiesu, noilgums šādiem prasījumiem ir 10 gadi. Valsts nodeva būs 15% no prasības summas ko atbildētājs atmaksās kopā ar parādu. Neesiet kūtri, atgūsties savus pārmaksātos naudas līdzekļus.

O odija 06.09.2017

Sveiki, vai viņi reāli sniedz lietu tiesu izpildītājam? Lauzu ligumu pirms laika.