www.sudzibas.lv Vizit.lv Slikts serviss

VIZIT SIA - Slikts serviss

Labdien!

Vēlos vērst jūsu uzmanību uz radušos situāciju. Mūsu kāpņutelpas durvis lika ļaunprātīgi bojātas un vairāk nebija iespējams tās aizvērt.

Zvanīju uz firmas “SIA Vizit” kontaktallruni. Man atbildēja sieviete, kurai es paskaidroju situāciju. Darbiniece teica, ka meistars izbrauks uz adresi 3 dienu laikā un minēja, ka sestdienās izsaukumi netiek pieņemti.

Pēc trīs dienām zvanīju uz kontakttalruni vēlreiz, jo meistars pie mums tā arī neieradās. Bet, lai cik es daudz necenstos, neviens necēla klausuli.

Mani mulsina sekojoši fakti:

1) pirmās sarunas laikā firmas darbiniece bija rupja un neizkausīja mani līdz galam, bet gan nometa klausuli.

2) meistars tā arī neieradās apsolīto 3 dienu laikā.

3) zvanot uz kontakttalruni atkārtoti, atbilde tā arī netika saņemta

4) durvis vēl 2 dienas pec mana pedeja zvana neverās ciet. Jebkurš ļaunprātis varēja iekļūt kāpņu telpā.

Cienījamā “sia vizit” priekšniecība, ļoti vēlos vērst jūsu uzmanību uz to kādi cilvēki pie jums strāda. Ne vien tik rupji un neliapni, bet arī nespēj elementāri pildīt savus tiešos darba pienākumus.

28.05. Plkst. 13: 00 - pirmais zvans
31.05. - neveiksmīgi mēģinājumi sazvanīt kontakttalruni
2.06. - durvis tika salabotas

Oļegs Zatlers 23.06.2021

Tātad, nedēļas laikā durvis tika salabotas un bomži, kriminālie noziedznieki, cietumnieki, ļaundari, monstri un betmeni vairāk pa Jūsu kāpņu telpu nevazājās? Mūsu mājai nav un nebūs kodu/domafona, utml atslēgas. Vai tiešām tik traki, ka jāsūdzās?

I Ingrida Oresina 24.06.2021

SIA VIZIT