www.sudzibas.lv Sia Tvīga Pastendes veikals Nelaipna pārdevēja, produktu derīguma termiņš

Sia Tvīga Pastendes veikals - Nelaipna pārdevēja, produktu derīguma termiņš

Talsu novada SIA Tvīga veikalā Pastendē ir ļoti nelaipna pārdevēja Zinta, kura atļaujas pret pircējiem izturēties ļoti augstprātīgi, vārdus neizvēloties un apvainojot pircējus.Īpaši nelaipni izturas pret bērniem, kad nav klāt to vecāki.Esmu piedzīvojusi, ka regulāri tiek pārdoti veci produkti-kā cietas, pat jau sapelējušas bulciņas, iepuvuši tomāti, sīpoli un citi produkti.Veikals ir mazs, tajā reizē atrodas 2 pārdevēji un vadītājs, taču, lai apkalpotu, bieži vien ir ilgi jāgaida, kamēr pārdevējas izpļāpāsies vai ko citu darīs.Ja pircējs ko atļausies aizrādīt, tam laipni tiks pateikts, ka nav ko vairs šinī veikalā rādīties.Vēl regulāri no rītiem tiek pārdotas cigaretes nepilngadīgiem.

G

G gunta 14.06.2009

Atvainojiet, sajaucu veikala adresi.Pareizā ir Ģibuļu pag.Pastende Talsu nov.Sia Tvīga veikals.

! !!! 15.06.2009

Arī man šajā veikalā nācies nereti nopirkt bojātus produktus un ar pārdevēju gausumu arī nācies saskarties.

L Līga@Jānis 15.06.2009

Gribēju tik pateikt, ka katrai medaļai ir divas puses-tā viena nu ir ideāli nospodrināta-tad nu esat tik laipni un galu lalā godīgi spodriniet arī to otro.Ja pret kādu ir personīgs naids-tad to kārto drusku citādā veidā...Mīļie cilvēki, domājiet līdzi savai rīcībai.Nepietiek ar to, kas šobrīd notiek mūsu valstī-tad arī vēl esam gatavi viens otram laikam jau arī vēl rīkli pārkost.Ārprāts, kas būs tālāk???

š šeherezade 15.06.2009

tālāk būs tā, ka daudzi kritīs ar pārkostām riklēm un atbrīvos vietu citiem..:))))

A aga 15.06.2009

IVARAM...Par kaadu riikles paarkošanu iet runa...Lai kaadi buutu apstaakli .cilveekam, šajaa gadiijumaa paardeveejai ir jaabuut LAIPNAI un klačoties viņa var aarpus darba laika!un par produktiem...visam ir kaapusies cena, un klieentam ir tiesiibas saņemt svaigu paartiku!ja man suudzeetos par darbinieku nelaipno apkalpošanu, atlaistu, jo cilveeku piepluudums kļuutu mazaaks!

A albis 15.06.2009

не долго мучалась старушка на высоковольтных проводах её обугленная тушка пугала птичек в облоках.

L Lielajairakstniecei... 16.06.2009

Ja Tu trakā teksta autoe, nebūtu savus sūdainos pirkstu bāzusi aiz letes un bakstījusi katru gaļas gabalu... Nekas netiktu aizrādīts un konflikts nebūtu bijis!
Pircējam nav tiesības ar sū**iniem pirkstiem bakstīt lietas kas ir aiz stikla! Tāpēc jau tas stikls ir priekšā!
ja kaut kādas pretenzijas Jums ir tiesības griezties attiecīgajās instancēs un risināt radušos situāciju nevis publiski aizskart veikalu un biznesu kā tādu! Tā jau ir cieņas aizskaršana un par to var draudēt tiesas sankcijas par antireklāmas izvietošanu!

Ar cieņu Stu!

Un pamēģiniet mani apstrīdēt...

E es 16.06.2009

Es personīgi, veikala vadības vietā nočekotu IP adresi ar provaidera un lapas admina starpniecību, noskaifrotu kas ir Teksta autors un iesūdzētu teksta autoru tiesā par cieņas aizskaršanu! Stubā bāba, Jopcik!

S s 16.06.2009

[slēpt]@pussy.com Muaha-ha-haaa!!! Fucking cikus country...!!!

! !!! 22.06.2009

Kas vainīgs, tas arī šūmējas.Kā tad zināji, ka te jāmeklē?Visiem ir brīvas tiesības izteikties.Un ja pārdevējs uzvedas kā padomju laiku bufetniece, nu tad, atvainojiet...Un par rupjībām nevar nekur iesūdzēt?Vēl jau ir institūcijas, kas to pirkstu tīrību var pārbaudīt pārdevējam.Un gaļai neviens nepieskārās, izņemot pārdevēju.Lieta jau bija drusku citāda un mēs to abas zinām.Pēc tam jau var citiem stāstīt nez ko.Šķiet, ka kādam sakāpis galvā un jūtas kā valdnieks pār pircējiem."Tvīgas" vadība gan bija citās domās, nekā mūsu mīļā pārdevēja.Par lēnu apkalpošanu, preču kvalitāti un visu citu, domāju, ka vajadzētu veikt aptauju Pastendē, ko, iespējams arī izdarīšu, vācot parakstus.Tad paskatīsimies, cik apmierināto būs.Pagaidām neesmu satikusi nevienu, kurš būtu ar pārdevēju darbu baigi apmierināts.Un man tavu vietu nevajag.Es tik un tā par kaut kādu pārdevēju nekad nestrādātu.Liet jau iet nevis par personīgu naidu, bet par to, ka visam ir robežas-ja no pārdevēja neprasīs kaut kādu apkalpošanas kultūru, tad visas būs tādas kā tu.Nav vairs kolhoza laiki, atmosties.Viss maksā dārgi un, ja man vēl jāņem tik daudz un tas ko pārdevējs grib, nevis es, tad...Pie tam vēl apkaltis.Alga ir jānopelna.Un kur tad pārdevēju moto, ka klientam vienmēr taisnība?Sveš jēdziens, laikam.Tā tevis dēļ "Tvīga"Pastendē zaudēs pircējus un gan jau, ka vadība to uzzinās.Un ja, šis veikals te laukos palicis vienīgais, tad to izmantot negatīvā nozīmē nevajadzētu.Tas vien jau, ka šeit raksti rupjības parāda, kāda tev kultūra, kad strādā veikalā.Man personīgi nav grūti aizbraukt citur iepirkties, bet vecajiem cilvēkiem, kuriem pat autobusam grūti sagrabināt jāpacieš visas pārdevēju kaprīzes.Pati tam esmu bijusi lieciniece.Un beidziet pārdot no rītiem nepilngadīgajiem cigaretes, to jau arī redz un zin visi.

S Silvija 22.06.2009

Diemžēl man jāpiekrīt raksta autorei, ka diez ko kulturālas pārdevējas šinī veikalā nav.Man un arī maniem kaimiņiem ir gadījies, ka nesver desu vai gaļu tik cik man vajag, jo nevarot to gabalu griezt uz pusēm.Jo kas pirkšot pārējo.Nu, atvainojiet, kāda man daļa kas ko pirks?Un intereses pēc iegāju veikalā pēc 3 dienām, tā gaļa un desa tur stāv apkaltusi, jo griezt nevienam mazāku negrieza un tik lielu gabalu neviens nepirka!Bet es tagad, ja vien varu iepērkos pilsētā.

! !!! 22.06.2009

Stulbā bāba, sūdaini pirsti!?!Un kāds te runā par cieņas aizskaršanu, kāds par IP nočekošanu!Ja jau cilvēks ir zināms, tad kāpēc kaut kas jāčeko?Uz priekšu!Kam domāts "sudzibas.lv", ja ne sūdzībām?Ja visi, kas te raksta būtu iesūdzēti, tad jau nav jēgas te rakstīt.Šeit brīdina citus cilvēkus, lai uzmanās.

S sancho 22.06.2009

Nu ko, būs jāparupejas, lai šai veikaliņā ievieš kārtību kāds no sanitārās inspekcijas, ja jau cits neviens to nevar!!!Pretīgi visu šo lasīt!!!

E ezis 22.06.2009

Desu mazgātāji darbojas ļoti daudzos veikaliņos, iesmērējot ar eļļu tās atkal ir svaigas_Maizēm ņem nost derīguma termiņus un dara vēl dažādas netiklības_Pārdevējus biksta kāds augstāks spēks, kurš lielā mērā ietekmē nopelnītās naudiņas daudzumu_Viss vecais ir jābāž cilvēkam acīs, lai nedabūtu pērienu_PVD daudziem sēž pavadā, roka rociņu apmazgā_

S sancho 23.06.2009

hmm, ir jau arī iespeja tos cilvēciņus no PVD uzaicināt no cita rajona...

L Līga@Jānis 23.06.2009

Jā, jā-ne par velti latviešiem ir tāds labais teiciens, Sūdu mazāk kustināsi-mazāk smirdēs, , Lai jums visiem jauki svētki!!!

A Arvīds 23.06.2009

Jā redz pie kā valsts nonākusi, ka paciešam visu !Katrs sīks ierēdnis, pārdevēji -atļaujas izturēties kā lielkungi.Sāksim ar apakšām un tad jau nonāksim arī pie augšām!

J jan4iks 27.06.2009

man liekas ta vecene veikala.ir uzkrits jauniba miltu maisis.

A Ainis 02.07.2009

Jan4iks točna nav pārbaudījis pareizrakstību:)