SIA „SUV 9” - Krāpnieki

Nu re vēl vieni krapnieki, kuru firmačkā darbinieki nedaskaitās regulāri naudu.Paši īpašnieciņi divi 20.gadīgi gaiļi kuriem nav ne jausmas ko nozīmē apsardzes bizness un kā to vadīt.Firmiņa sāka eksistēt pateicoties izkrāptiem no G4S objektiem jo viens no gaiļiem tur strādāja vadošajā amatā, pārvilināja ar debesu piesolītajiem kalniem pāriet pie šā strādāt bet pēc laika sprīža piecakarēja un atlaida.NE KĀDĀ GADĪJUMĀ NEEJIET TUR STRĀDĀT.

D

V Valodasinspekcija 17.02.2010

Kads ir nosaukums tai SIA???

L laura 19.02.2010

Tagad tādi "čakarētāji"ir diezgan daudz saradušies.Staigā paēduši piesavinoties cita naudu!
Uzmanieties arī no SIA"Apogs-drošības serviss", kas zem G4S darbojas.Arī tur ir viens"uzmetējs".
Neieteiktu iesaistīties arī ar SIA "VIP Maksimus".

L laura 19.02.2010

Par SIA VIP Maksimus objektu vadītāju var izlasīt www.uzmetējs.lv
Iesaku citiem papildināt šo portālu ar inform.

D Diana 05.11.2010

Pužulis, beidz murgot.

SUV 9 10 balli. Malači

D Darbonis 13.04.2011

Kurš tur iedirsās pa murgosanu Rosļikovs vai moš man tiesi acīs to pateiksi nevis kā vienmēr aiz muguras dirsīsi.

Dmitry Resnais 01.02.2016

Rosļikovs jau aizmirsis arī par auditu firmā, kurš ne tik sen tur bija. Stājoties darbā visiem fleitē ka redz mums viss ir oficiāli un t.t. un j.p., bet saņemot algas pārkaitījumu uz kontu rodas jautājums - kur tik maz. Nu ja, pārējais ir KONVERTĀ.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 01.02.2016

ja ir darba līgums, palidzēšu atgriezt (saņemt) savējo. [slēpt]@inbox.lv)

Dmitry Resnais 22.03.2016

Ko nopelnīju, to samaksāja. Ko VID's nesaņēma, tā ir viņu problēma. :)

G gomuncul 03.05.2016

Meneša alga uz rokam videji 260 eiro menesi, no tiem 140 uz konta, pareja nauda konverta. Nauda par ikgadejo atvalinajumu 100 eiro konverta par pagajušo gadu, ja par atvalinajumu naudu neprasit, tad vispar neizmaksa. Pedeja laika algas izmaksu kave uz 5 lidz 10 dienam.

A Anonīms 02.08.2017

Aleksejs Rostļikovs ir neadekvāts alkoholoķis un narkomāns kurš ar kaunu padzīts no policijas un tagad nevar sevi atrast, jo stulbs, skops krāpnieks un kukuļņemējs. Valti ienīst un nodokļus principiāli nemaksā. Ļoti pretīgs tips, vienmēr miegains, apatisks, ar piepampušu nodzerto seju un stiklainām acīm. Iesaku turēties no viņa pa gabalu. Pat Londonā visus uzmetis un apzadzis un baidās tur parādīties.