www.sudzibas.lv Sia Somerlex darba alga un apstākļi

Sia Somerlex - darba alga un apstākļi

Darba devējs neizmaksā algu, pēc līgumā noteiktā. Pie tam- nodokļus nemaksā jau 3 mēnešus, lai gan nav mikrouzņēmums,bet no darbinieku algam tos atskaita. Tiek prasīts strādāt arī 6 dienās, ja nav spējis sakārtot darbam nepieciešamo materiālu esamību darba dienu ietvaros.

Darba vietā elektroinstalāciju sistēma ir bojāta tiktāl,ka pieskaroties rozetē ievietotai ierīcei, elektrība sit darbineikam pa nagiem. Jāstrādā, ūdeni karsējot darba vajadzībām, ir ar spirāli, kam nav nosegti vadi.
Darba telpās brūk griesti, un lietus laika tek iekša ūdens no griestiem. Pie tam- jāstrādā ir ar kaitīgām ķīmiskām vielām, bet netiek nodrošināta nekāda ventilācija.

Uz jautājumu darba devējam, vai arī 2010. gadā netika maksāti nodokļi, viņš mierīgi atbildēja ar " jā" . Pēc darbinieka pieprasījuma izskaidrot darba algas apmēra kārtību, viņs paceltā balsī un tonī stāsta saraustītus teikumus, kuriem vienas konkrētas domas nav.

Darba alga par 180h darba mēnesi ir 142Ls (itkā, pēc nodokļiem, bet VSAA sniedz daturs,ka nodokļi nav samaksāti, un darba devējs sakās tos nomaksās kautkad,kad viņam viss sakārtošoties!)

M magnums 16.01.2017

Pilnnīgi piekrītu, SOMERLEX un RIKRA pie Valentīna nevienam neiesaku strādāt!