SIA Solarf - krāpnieki

neizmantojiet SIA Solarf SMS pakalpojumus, naudu viņi nau izmaksājuši jau kādus 3 vai 4 mēnešus.Uz jautājumu "kad būs izmaksa" atbildi neesu saņēmis jau labu laiku!Veiksmi

E

G Guncha 08.05.2010

Solraf ir krāpnieki neizmantojat viņu pakalpojumus. naudu viņi nemaksā. man jau 6menešus nav samaksājuši naudu. Viņus vajadzētu tiesā iesūdzēt. jo nevienam cilvēkam nav izmaksājuši naudu.

S sssss 09.05.2010

pilnīgi piekrītu, agrāk izmaksāja, viss bija normāli, bet tagad ... Zvanot arī notiek interesantas lietas, pirmo reizi zvanot no viena numura viņi paceļ, pasaka, lai pazvana rīt, viņiem esot jānoskaidro, kas pa lietu. Zvanot nākamā dienā neceļ, zvanot no cita numura paceļ un saka, ka viņiem solar-f neizmaksā, tāpēc nevar izmaksāt. (wtf, es tak zvanu solar-f, viņi saka, ka solar-f neizmaksā)

ي ينقزفشت 26.05.2010

شفشفشفشفش فش

B Bijaatch 05.06.2010

PILNĪBĀ PIEKRĪTU..

Vislaik saka, ka viņiem OPERATORI nav atsūtijuši naudu.. LOOOL

G Gatis 26.06.2010

Piekrītu visiem.
Arī es izdomāju pazvanīt un paprasīt, kad nauda tiks atsūtīta.
Un ko viņi saka? - Zvaniet darba dienā no 9:00 lidz 18:00 ( tā bija piektdiena)
Un es saku, ka ir darba diena. Un viņi saka, ka nav un es saku, ka ie piektdiena un viņi vnk - jā!

ش شفشفشفشفش فش 26.08.2011

SOLAR-F (īpašnieks Andrejs Belovs) nav izmaksājusi naudu par pēdējo pus gadu! Patlaban cilvēku esam sākuši meklēt. Tādu "gudrinieku" ir daudz, atver firmu ātri nopelna un pazūd!