www.sudzibas.lv Smailer Xparts.lv SIA Nav atmaksāta nauda par nepiegādātu preci

AtrisinātaSmailer Xparts.lv SIA - Nav atmaksāta nauda par nepiegādātu preci

No sešām precēm esmu saņēmis tikai četrus. Telefonsarunas laikā ar firmas pārstāvi man tika apsolīta naudas atgriešana par precēm, kuras nav iespējams piegādāt. Daļu no pasūtījuma biju saņēmis, bet naudas atgriešana nav notikusi. Uzrakstot e-pasta vēstuli firmai, atbildi nebiju saņēmis.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ArchiM 04.12.2021

Paldies!
Naudu saņēmu.

X xparts.lv 03.12.2021

Paldies par Tavu pozitīvo nostāju un dezinformāciju!

Sveiki! Artūrs Mišins

1. Tev nauda ir atgriezta uz konta no kura veici maksājumu precīzi 4.74 EUR uz konta numuru kurs beidzas ar …385 un tas bija izdarīts krietni pirms tavas sūdzības iesniegšanas!

2. Mēs nācām pretīm un atgriezām Jums naudu bez dokumentu aizpildīšanas kas ir noteikts likumdošanā.

3. Mēs nēsam apkrāpuši vai aizturējuši naudu nevienam klientam.

4. Lūdzu sekojiet līdzi savam konta stāvoklim un ienākošajiem
maksājumiem.

Pieminēšu kad nepamatotā pretenzija ir par 4.74 EUR kuri ir klientam atgriezti uz kontu!

Mēs vienmēr izpildam to ko apsolam!

M mahal 03.12.2021

Man šie čaļi palīdzēja pasūtīt pareizo preci.
Piegādi izvēlējos Omniva , bet ieteica ņemt DPD jo Omniva ļoti kavējoties šobrīd.
Super attieksme!

X xparts.lv 04.12.2021

Paldies par Tavu pozitīvo nostāju un dezinformāciju!

Sveiki! Artūrs Mišins

3. Mēs nēsam apkrāpuši vai aizturējuši naudu nevienam klientam.

4. Lūdzu sekojiet līdzi savam konta stāvoklim un ienākošajiem
maksājumiem.

Mēs vienmēr izpildam to ko apsolam!