www.sudzibas.lv SIA Siltums Jums Apakšnieku metiens

SIA Siltums Jums - Apakšnieku metiens

Cien. apakšuzņēmēji Latvijā, izvairieties no sadarbības ar SIA „Siltums Jums” un tās vadītāja Māra Ozoliņa. Minētā kompānija „uzmet” savus apakšniekus izmantojot juridiskos trikus, piestāda saviem apakšniekiem milzīgas soda naudas pēc darbu izpildes, vai vienkārši izvairās no naudas maksāšanas par izpildītiem darbiem. Jau vairāki uzņēmumi Latvijā ir cietuši no SIA „Siltums Jums” darbībām.

J

H Hugo 14.02.2011

Ja apakšnieki izpildījuši līgumā paredzētos darbus atbilstoši termiņiem un kvalitātei, tad neredzu iemeslu kāpēc vajadzētu piestādīt SODA naudas. PAR ko???? Cita lieta ja neesat laikus vai kvalitatīvi izpildījuši līgumā paredzētos darbius.

A Andrejs 14.02.2011

Sūdzētāj...izklausās diezgan mistiski, tad jau pats neesi izpildījis ne laikā ne kvalitātē, ja jau varēja piemērot soda sankcijas. Tātad ja ir juridisks pamats un to paredz līgums, un pats neesi izpildījis savas uzņemtās saistības. Tad pats vainīgs un uzņemies par to atbildību. Nav dūmu bez uguns...

I Ivanov 25.02.2011

По поводу этой фирмы и ее руководителя все правда, уже больше 5 разных фирм пострадало от их действий. И эти фирмы кстати далеко не маленькие и работать умеют. По поводу комента: (Komentēja: Andrejs 14-02-2011 ) не фига здесь умничать, получается у ”Siltums Jums” все подряд "супчики" то опаздывают, то не качественно, то там хреново, а реально посмотреть, это уже система. Все сходится к тому-что ”Siltums Jums” получает бабло за обьект и потом обкладывает своих "супчиков" охеренными штрафами (уже при сданном обьекте) или ищет любые способы что-бы не платить и так практически с каждым.

S stendzenieks 02.11.2011

siltums jums ir cūku brigāde un drīz tā tiks iznīcināta

J janis 08.12.2011

Latvijā varētu uzrakstīt par jebkuru firmu dažādus komentārus, mēs vnk dzīvojam tādā valstī, kur savādāk nav iespējams izdzīvot, ja gribi kaut ko nebūt nopelnīt, iet runa par cilvēkiem, kas dzīvo apkārt, kas ir kā vilki mežā.Runājot par Siltums Jums neko sliktu nevaru pateikt, jo viņi ir ļoti stabila firma, mums lidz šim nav bijušas problēmas ar maksāšanu.

S salacgrivasiedzivotaja 21.10.2013

"Siltums Jums" tiešam ir cūku brigāde!!!, iedzīvotāju vēlmes tiem vispār neko neizsaka, atnāk, izrok ielas, atstāj īstus cūku rakumus..cilvēki, lai tiktu pie savām mājām, brien pa dubļiem līdz potītēm, mašīnām nolauzti izpūtēji, jo ir tādas bedres atstātas, ka izbraukt iespējams tikai ar tanku!!! ATSTĀJ AIZ SEVIS MILZU BARDAKU!!!

P piecakarets 05.12.2013

Es ari neko labu nevaru pateikt, fakts, kad ''siltus&andrejs'' daudzus ir uzsildijs, tai skaita
ari mani :)!

R ričs 10.12.2013

sia siltums jums strada vieni zagļi kas nekaunigi nemaksa solito naudu saviem stradniekiem liek stradat brivdienas un naudu ko maksa aploksne vel izog darba vaditaji .kuri vel nekaunigi melo stradniekiem acis skatoties ka viņi nav to darijuši. ta šaja kompanija notiek ar stradniekiem un ja stradnieks pasudzas aukstak stavošiem vaditajiem ta to darbinieku atlaiž no darba.