SIA SDA,ALUKSNE(mob.tel.centrs) - Braketa prece.

Nopirku mazcen.mobilo LG, vinam skanjas defekts, troksni.Samainit telefonu atteicas, atgriezt naudu par braki ari atteicas.Nosutija uz garantijas remontu sia MOSERS.Tas viss velkas jau otro menesi.Sanemot no remonta, defekts netika atklats(sledziens), skanja tada pat ar troksniem.
Pardeveja klacojas darba laika par notikumiem aluksne, kad cilveki rinda ar saviem garantijas telefoniem stav rinda pie pasa veikala ipasnieka Bertina.Redzot to talonu daudzumu, loti nozeloju ka nopirku telefonu tiesi seit, jo Bertins ta i pateica, nauda atpakal netiks atgriezta, dari ar telefonu ko gribi.A pardevejai atminas zudumi, cik veikala reizu ienaksi, jautajums-vai ta pie mums pirkat?Bertinam un vina pardevejai L.Slavikai ieteiktu kultularak iztureties pret klientiem.Jo citaa darbavieta sen abi divi butu patriekti prom.Ja gribat izsviest naudu un iekulties meslos, perciet telefonus sia sda, aluksnee.

I

A Aleksandrs 20.10.2008

Vajag sudzet uz PTAC, tur ar tadiem atri tiks gala.

K KIDPLANET 12.02.2009

Lieliski pazīstu SDA SIA darbiniekus, abi ir ļoti pieklājīgi un ieturēti, nekad nekādu problēmu nav bijis!!!

H ha 11.08.2009

bertins īpašnieks- haa haa kā tad