www.sudzibas.lv SIA RZ Forest. Atalgojuma neizmaksasana

SIA RZ Forest. - Atalgojuma neizmaksasana

Labdien Sia Rz Forest valdes loceklis Raimonds Znotiņš neizmaksa algu strādniekiem un nodarbina cilvēkus bez darba līguma. Ka pasaki kad iesi uz darba inspekciju, tā viltojot parakstu, nosledz darba līgumu ar atpakaļ ejošu datumu un līguma nav iekļauts punkts kādā veidā notiks norēķināšanās par darbu. Ka aizsūta viņam ierakstīta vēstule rēķinu, tā viņš neņem lauka no pasta un rēķins atnāk atpakaļ. Ka tik paprasi par atalgojumu, tā mūžīgi bļauj ka neko nav parādā un vēl paņem izlama tevi. Manā gadījumā Sia Rz Forest man ir parada par darbu tuvu 700 euro.

V vitols 11.06.2020

Te Latvijā, tā ir norma neizmaksāt darba algu, tāpēc pirms iet pie kāda strādāt, labāk noskaidrot atsauksmes par šo cilvēku nevis ticēt solījumiem.