www.sudzibas.lv SIA Rsms serviss Slikts darba devejs

SIA Rsms serviss - Slikts darba devejs

Piedava celtniecibas darbus. Itka samaksa ir ok, 40 eiro diena. Bet tas protams atkaigs no kas tev jadara. Tagad vela rudeni lidz pavasarim visi darbi ir ara uz jumta. Taka personigi, 40 eiro ir maz. Pakosi vati lietu, busi vis cauri izmircis auksta veja. Firmas sefam ir pie kajas, vins tikai kvadratus skaita. Vieniga atputa ir pusdienas. Parejo visu laiku bez partraukumiem, pipauzem, nedod dievs apstasies uz mirkli vai telefons uzvanis. Ja pats atbruks uz objektu kercosa balsi uz visiem blaus ka esat visi idioti kas nemak stradat un leni kustas. Driceles un komandes tevi ta ka tu butu vina vergs. Itka vinam tur brigade ir stukacs kas stuci ka tu strada. Var blaut ka ir nostucits ka tu leni strada un ka tu par tiem 40 eiro nac atsedeties kautgan reali esi izmircis un parsalis stradajis bez partraukuma. Piebildisu vel to ka ir negodigs pret pasutitaju. Interesanti ko pasutitajs teiktu ja uzinatu ka vina jumtam ir likta slapja lietu izmirkusi vate kas pec tam pus... .

N

K kristine sklujeva 05.11.2018

es ari tur stradaju darbs vardu sakot ir ta tiri neko bet kad adbrauc uz darbu vieglaja masin ir jaietilpst 10 cilvekiem kur vieta paredzeta preks 6 nonac darba pirmo dienu tev tur neko neapstasta pat neparada kur doties pargerpties beigas samekle pats tur visu un dodies uz jumtu tur pat neparada ka to vati likti bet tikai pasaka ka 100 kvadrati ir jauzliek uguns drosibu vispar neievero jastrada ar cigreti neintrise ja oglite iekritis pleve un aizdeksies un leja netiec kad aizej pie viniem uz kantori sola 40 ero diena patiesiba ja nesanaks 100 kv tad tadu sumu nesanemsi sola kad pirmo nedelu nostradasi tad uzreiz samaksas piegdienas vakara un pec tam reizi menesi sanemsi patiesiba ta ari nav un darba pienem visus pec kartas jaunus vecus cilvekus un tur katru dienu mainas cilveki un tur darba ligumu ari nedod uz rokas pat isti nezini pa ko tu strada un kas tu tur pec profesijas skaities un itka maksa pa kv bet tur ir 3 kartas bet sanem par vien kartutie kas tur velas stradat neieteiktu pie tas fitmas stradat stradasi labi buss slikti stradasi slikti ta vai ta bus slikti vardu sako civekus noverdzina un samaksu nesanem

N nailz 22.11.2018

Bija solīti 40 eiro dienā, sāka virsu un dricelēt, pateicu ka man tas nav vajadzīgs un nēsmu mazais piušelis kas te skraidīs un klanīsies. Attieksme drausmīga. Pa cik aizgāju samaksāja man 20 eiro pa dienu. Cilvēki mainās visu laiku.

I ice trap 20.08.2019

tieši tā pat kā man