SIA Rītausma Jēkabpils novads Salas pagasts - Ļoti slikta apkalpošana

Gribējās pabrīdināt cilvēkus,lai braucot uz siltumnīcas SIA Rītausma Salas pag kiosku gatavojas kad viņus tur sagaidīs pārdevēja kas visu savu slikto garastāvokli un dusmas izrāda pircējiem.
Tāda sajūta kad esi atmests atpakaļ uz padomju gadiem,pārdevēja atļaujas būt rupja,izskaroša pret pircējiem un vinai par to nekas nav. Sazinoties ar realizācijas daļu viņi uzskata kad tas ir normāli,jo vienai pārdevējai esot smagi.Pajautājot pārdevējai kapēc tāda atteiksme viņa kliedzošā balsī atbild kad viņai mājās esot problēmas. Tāda sajūta kad esmu pie tā vainīgs>
Es saprastu kad vienu reizi rupji apkalpo,bet tas notiek patstāvīgi!
No šī brīža es labāk samaksāju 0,50 centus vairāk, bet nopirkšu veikalā citu Latvijas ražotāju produkciju nevis maitāšu sev dienu.

K

Oļegs Zatlers 19.05.2018

Ēzelis simtajā pakāpē. Ne tu pirksi gurķus un tomātus turpmāk par 0.50eur dārgāk, ne mīzīsi biksēs mazāk. Priecājies, ka jums tur Salā ir tāda izdevība pa gandrīz pašizmaksu nopirkt gurķīti un tomātiņu.

Oļegs Zatlers 19.05.2018

Yes Kamaz. Apēd gurķi.