www.sudzibas.lv Sia Rigolex Slikts serviss

Sia Rigolex - Slikts serviss

Automazgātuvē Rigolex Saldū kas atrodas Alejas ielā. Neiesaku turp doties. Aizvedu auto uz ķīmisko tīrīšanu. Par summu kas tika samaksats gaidiju labakus rezultatus. Virspuseji uzmetot aci likas ka ir labi. Tomēr zem kresliem ir putekļi,gruži. Pelntrauks nav tirits. Saprotu sieviete ir gados bet vaitad ir gruti mašīnu apskatit kautvai 3 reizes pirms atdod klientam. un pietam mana berna konfektes kuras tika ēstas laikam arī tīri labi garšoja.

S Santa Arāja 15.08.2019

SIA Rigolex

A Ailooo 21.08.2019

Pirmkārt virsrakstā ir minēta sieviete gados, kas ir tīrijusi mašīnu, bet varbūt tā ir bijusi kolēğe!..
Kāpēc ir jāraksta šādas stulbības, ja jau bijāt neapmierināta tad kāpēc uz vietas neparādijā un to visu neizrunājāt?
Cik zinu, vienmēr kvalitatīvi un kārtīgi viss ir izstīrīts un nav bijušas nekādas sūdzības vai pretenzijas.
Šaubos vai strādnieki drīks aiztikt un vēl jo mazāk ēst lietas, kas atrodas klieentu mašīnāt, par pārspīlēšanu viss mazāk.
Ja atrodas uz zemes vai durvju malās, kas ir sasviests un ir jaiztīra tas viss tiek izmestsnevis apēsts!