Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Braucu 5tramvajā, iekāpa kontrole dārza ielā. Etalonu attiecīgi biju atzīmējusi, bet kaut kas nogāja greizi, jo izrādās, ka tomēr nebija atzīmēts. Ir bijušas tādas reizes, bet par cik šoreiz biju austiņās, tad attiecīgi nebiju to pamanījusi. Kā rezultātā kontrolieris lika man maksāt sodu. Ne jau pats fakts par šo etalonu, lai gan uzskatu, ka tā ir nolaidība nesavest kārtībā aparatūru. Pats fakts, ka man bija šis etalons kurā bija braucieni un attieksme no kontrolieru puses bija šausmīga, tā itkā būtu noziedzniece un vēl draudēt ar policiju. Uzskatu, ka prasīt naudu par 1.15eur par vienu braucienu un ar tik zemu kvalitāti ir vnk nožēlojami. Iesaku pārdomāt par savu darbinieku kvalifikāciju celšanu un ja reiz maksa par braucienu ir tik dārga, tad nodrošināt visu automātu darbību.

Pīle. 20.01.2021

Bieži tā ir gadījies, tāpēc drošības pēc nopīkstinu vēlreiz, jo fakts - nenoņems vēlvienu braucienu, bet pateiks, ka brauciens ir reģistrēts. Par kontrolieru attieksmi gan piekrītu - tā mēdz būt vienkārši briesmīga.

O OOOOOOOoo 20.01.2021

Pazīstama kkad sen atpakaļ strādāja, viņa teica ja nemaldos diena ir jānoķer 3 vai 5 zaķi (precīzi nezinu) un par katru nākamo pie algas 3 eiro. Respektīvi 10% tu dabu sev. Tāpēc jau arī uzbrūk un serviss ir 0. 10 zaķus noķer un tev alga jau dubultā dienas