www.sudzibas.lv Produs Metal Nekvalitatīvi uzlikts jumts

Produs Metal - Nekvalitatīvi uzlikts jumts

Sveiki!
Gribu pastāstīt savu ļoti rūgto pieredzi kas jau velkas 3,5 gadus ar jumtu seguma firmu "Produs Metal", kas tagad atrodas maskavas ielā (agrāk atradās lubānas ielā.
2016. Gada pavasarī griezos firmā "Produs Metal", lai nomainītu privātmājai jumta segumu. Veco azbesta šīferi pret jauno bezazbesta cembritšīferi. Tiku laipni uzņemts un iepazīstināts ar cilvēku kas to var izdarīt. Viņu sauca Ēriks Savčuks izrunājām smalki visas nianses un darba procesu un apmaksas kārtību. Jāmaksā bija katras nedēļas beigās par padarīto. Tika solīts, ka darbs tiks izpildīts kārtīgi un kvalitatīvi, bet kā vēlāk izrādījās - nekā. Vēl tagad pēc 3,5 gadiem jumts joprojām tek kā siets. Visa problēma ir nepareizi izveidots latojums jumta korē un ap skursteņiem kur nevar kārtīgi pieskrūvēt skārda detaļas, ko viņi paši atzīst.
Darbi tika veikti amatieru līmenī, nevis kā profesionāļi.
Silti iesaki, ja negribat dzīvē problēmas uz ilgu laiku, izvēlaties citu jumtu segumu firmu, vai piesaistiet būvuzraugu.

J

N nikita.gorjunov 19.05.2020

Похожая история! Produs очень плохо накрыли кришу, и мне приходится переставить ее за свой счет, потому что глава компании Ринальд Калниньш избегает ответственности. Я не могу подать в суд, потому что по инициативе Produs все было организовано без документов. SIA Produs сказал, что это будет дешевле. Сейчас Ринальдс и его брат Эрикс Савчуки не общаются. Никогда не используйте SIA Produs