www.sudzibas.lv SIA Priedes latas Algu nemaksāšana.

SIA Priedes latas - Algu nemaksāšana.

Uzņēmums Zigmunda Ziediņa-Sudrabiņa vadībā nodarbojās ar kokmateriālu, līstu izstrādi. Visos darba sludinājumos Sudrabiņa kungs ir prezentējis kā minimums 400ls algu uz rokas un samaksu katras nedēļas beigās. Pats nostrādāju tur kādu laiciņu, bet pat pirmo algu nevarēju mēnesi sagaidīt. Protams, ka viss notiek bez oficiāliem pārskaitījumiem un nodokļu maksāšanas. Vēl aizvien neesmu saņēmis visu algu jo tas veiksmīgi tiek nedarīts paskaidrojot, ka tomēr pie Sudrabiņa kunga neesot strādājis, bet gan pie apakšuzņēmuma priekšnieka, kura vārdu neizpaudīšu, jo viņš nav ne pie kā vainīgs. Katrā ziņā tiek apgalvots, ka viss ir izmaksāts, bet tā nav un to ko esmu saņēmis no algas nācās lūgties caur telefonu gandrīz katru nedēļas nogali un tad lēnām pamazām kaut ko pa daļām skaitīja. Katrā ziņā uzņēmums ir pavisam nenopietns.

D

I ironija 16.07.2013

Pilnībā piekrītu kur skatās mūsu valsts iestādes!Zigmunds maksā kārtīgi algu tikai savai mammai un viņas draugam.Pārējiem atmet tikai grašus.

V V.V. 04.06.2014

Piegādātāji!
Šim uzņēmumam piegādājiet preci tikai ar priekšapmaksu un pēc naudas ienākšanas norēķinu kontā.
Ļaunprātīgs nemaksātājs.

V V.V. 04.06.2014

Tagad šī darboņa uzņēmumu sauc SIA "Koka Līstes".

L listes 25.08.2014

Vārds apakšuzņēmuma priekšniekam ir Ansis Ruģelis. Uzņēmums no kura pirkām pakalpojumu saucās Divi Anši SIA.
Komentētājs bija darba kavētājs, sliņķis un algas pierakstītājs. Tāpēc, arī, tika atlaists no darba, ar pantu.

Otrs komentētājs, kas slēpjas aiz pseidonīma v.v. ir Valters Veinbergs. Šis " kokapstrādes speciālists" ar savu kolēģi, mēģināja mums ietirgot nelikvīdus kokmateriālus. Rezultātā vienu atlaida no darba, bet šim indivīdam, bija jāsamaksā zaudējumi no savas algas.

Zigmunds Ziediņš-Sudrabiņš
Koka Līstes SIA

O okj123 17.07.2015

Ko varu teikt ka uzņēmējs SIA DIVI ANŠI ir godīgs pa godīku uzņēmumu. Jo vinš kā uzņēmuma vadītājs pat nešķiroja darbiniekus. Pats strādāja ar melnu muti. Algas maksāja godīgi un godīgi maksā. Vispirms darbiniekiem un pac pēctam sev. Man pat ir nācies prasīt vai pats nepaliek bežā. Ar Zigmundu Ziediņu Sugrabiņu viņam bija sadarbība. Tik ātra bija un tik ātri beidzas. Ko varu teikt Zigmunds Ziediņš Sudradiņš ir nonesis daudzus mazos uzņēmējus finaču grūtībās. Es varu teikt ka ka SIA DIVIEM ANŠIEM. Iet daudzmaz labāk, bet sekas kas ir ar Zigmundas kungu velkas. Ansis jau reputāciju nav nearvienu sabojājis. Jo cilvēks ir pārāk godīgs. Man ir novēlējums vai SIA DIVI ANŠI zeļ un plauksts, det Zigmunts Ziediņš Sudrabiņš izputētu.

O okj123 17.07.2015

Pirmkāt Zigmunts Ziediņš -Sudrabiņš. Nevarēja atlaist Ansi Ruģeli jo viņš nekad nav strādājis pie Zigmunda Ziediņa - Sudrabiņa. Tad rodas jautājums kā var atlaist cilvēku ar pantu. Kuram nav bijušas darba atiecībās ar Sia Koka līstēs. Vienīgais kas ir bijis ka Zigmunts Ziediņš-Sudrabiņa uzņēmums pirka produkciju no SIA DIVIEM ANŠIEM, bet Zigmunts Ziediņš-Sudrabiņš nav spējīgs noreiņināties par pakalpojumiem. Tāpeic tika sadarbība pārtraukta. Tad rodas jautājums kā var atlaist cilvēku ar pantu kurš nav bijis darba atiecībās. Kā darba devējs raksta Zigmunts Ziediņš-Sudrabiņš.