SIA "Pirkumiņš" - preces nepiegāde

draugiem.lv ieraudzīju šīs firmas baneri un nolēmu pasūtīt z-svēku dāvanas savām draudzenēm.liekas, ka 18.12.nav gluži pēdējais brīdis, ja minētā pakalpojuma sniedzēja mājas lapā minēts, ka tiklīdz nauda ir viņu kontā-tā paka ceļā...tātad vismaz pirmdien tai jau bija jābūt ceļā Rīga-Cēsis, kas ir milzu gabals !!!
Tā nu veiksmīgi pienācis 23.12. un nav ne pakas ne ziņas no "pirkumiņa"...
no angļu cheapsmells.com paka atnāk divās dienās.ja noregulē darbu-kas ko pilda, tad viss notiek.
principā sūdzēties man nepatīk, bet nauda iztērēta un draudzenes iepriecināt nesanāks...
paldies Pirkumiņam!!! :-((((((

I

E Eseseseseseseses 23.12.2010

cheapsmells...ha-ha-ha..tu vismaz apdaavinaajamajiem nesaki, no kurienes daavanas pasuutiiji. bet gan jau ka pasi sapratiis, kad daavanu lietojot saaks peec leetaam smarzaam smirdeet...

par laikaa neatnaakusajaam daavanaam no 'pirkuminja'- jaa, protams, ir kaitinosi un suudziibai ir pamats, bet nebojaa sev sveetkus veel vairaak, jo taapat neko lietas labaa nevari izdariit - iesainjo pasuutiijumu lapinjas un noliec zem egliites, liec noskaitiit pantinju - taas preces kaut kad jau atnaaks. nekomplekso par to, ka nav daavanu-daavini tacu sev tuviem cilveekiem, tie sapratiis...

R Roko 24.12.2010

Vai nevajadzēja tomēr noskaidrot misēkļa cēloņus, ja tādi vispār bija, pirms publiskot savu sāpi? Neviens jau apzināti nevēlas izbojāt kādam svētkus. Tieši otrādi. Un tur piegādes nosacījumos rakstīts, ka Latvijas Pasts piegādā 2-3 dienu laikā, bet tā var arī nebūt. Ne jau paši veikala darbinieki ved preci uz Cēsīm.

A Artūras 24.12.2010

Labdien, Inese!

Pirkumiņa vārdā vēlos Jums vēlreiz atvainoties un vēlreiz detalizēti izskaidrot aizkavēšanās iemeslus.
Pirmkārt Latvijas Pasts mūs vairākkārt ir piekrāpis ar sūtīšanas termiņiem, tamdēļ mēs tik cītīgi cenšamies pierunāt savus klientus visā Latvijā par piegādi jau nākamajā dienā ar kurjerdienestu par to pašu samaksu - ls 1.99 (iespējama arī bezmaksas piegāde).
Brīvdienās Jūs samaksājāt, mēs pirmdien pārliecinājāmies par maksājumu un otrdien mūsu kurjers brauca uz Pastu - nostāvēja pusotru stundu rindā, bet tā arī netika līdz pakas nodošanai, jo viņa reģionā tai dienā bija jāizvadā vēl vairāki desmiti pasūtījumu. Diemžēl Ziemassvētku periodā dienas laikā saņemam simtiem pasūtījumu, un šādas liktenīgas apstākļu sakritības dēļ Jūs izrādījāties cietēja.
Kā jau vienojāties e-pasta sarakstē ar mūsu darbinieci, šīs preces paliek Jums un par tām mēs atmaksāsim Jums visu naudu, kā arī nākamais iespējamais pasūtījums Jums ir ar bezmaksas piegādi. Vismaz varēsiet par to pašu naudiņu sagādāt kādas dāvanas Latvijas skaistākās pilsētās (nopietni :) veikaliņos.

Lūdzu nākotnē izvēlieties mūsu nedārgos kurjerpakalpojumus, tie būs krietni operatīvāki.
Vēlreiz atvainojamies par šo pārpratumu, un gaišus Jums Ziemassvētkus!

Artūras

I Inese 24.12.2010

kāda rezonanse!!! pirkumiņa kļūda ir tā, ka nevienam no Jūsu darbiniekiem neienāca prātā doma piezvanīt klientam, ka pasūtījums NEBŪS...lai var izstrādāt plānu B)
p.s.vienu sava pasūtījuma krēmu par lētāku cenu atradu Cēsu aptiekā:-)
nez vai man otrreiz vajadzēs izmantot jūsu jauko i-veikalu.
BET cepuri nost par Jūsu attieksmi.tiešām -visu cieņu !!!

Inese

T tānutasir 25.12.2010

Lūk, tā ir attieksme! Sūdzība pārvērtās par ieteikumu man ieiet pačekot, kas tajā lapā labs nopērkams. Katram uzņēmējam vajadzētu savas kļūdas tik operatīvi labot. Es Ineses vietā neteiku par viņiem vairs neviena slikta vārda- kam negadās... galvenais ir atzīt un izlabot savas kļūdas. Malači!

A Ance 29.12.2010

Paldies Inesei par laba veikala reklāmu :) No vakardienas kļuvu, domājams, par pastāvīgu Pirkumiņa klienti! Preču izvēle/kvalitāte/cena/serviss - nu vienkārši apbrīnojami!

E elise 12.06.2011

Pirkumins.lv strādā pārsvarā BEZ ČEKIEM!!!vismaz man piegādāja mājās preces virs 30 Ls(Rīgā)un vispār no pirkuma čeka ne ziņas, pateica, ka esot izsutīts rēķins uz e-pastuun viss, bet rēķins jau nav čeks.Un paņēma skaidro naudu.Tur jau rodas tas lētās cenas NEMAKSAJOT PVN un visu pārējo. Un tā jau tas bija 3 REIZES!!!NEKADU ČEKU VISPAR NAV!!!

P Pēča 01.07.2011

Ko nu tu ...irs, Elise! Man pašam ir internetveikals, un, visi ienākošie pasūtījumi ir sajūgti vienotā grāmatvedības - lietvedības programmā, tā ka, ja vien tu pati nenāc uz veikalu un neuzmācies ar savu skaidruci, tad nav nekādas iespējas kaut ko samuhļīt.
Pats ņemu sadzīves ķīmiju no pirkumiņa regulāri, protams, uz rekvizītiem norakstu, un viss vienmēr ir šteksos.
Ja esi finanšu un grāmatvedības jomā patupa un turklāt skaudīga pietelevizornelamīgaīdētāja, tad iesaku tev 3 variantus:
1. nodibini savu pirkuminu un bliez pa lētām cenām, ja tev skiet tik vienkarsi,
2. maksā ar bankas pārskaitījumu un tad nevajadzēs veltīgi smirdēt
3. ej izguli reibumu :)

D Dmitrijs Kropotkins 17.07.2011

Piekritu Pecam, ka Pirkumins ir loti labs veikals, kur mana sieva ieperkas jau no pagajusa gada. Vienmer dod cekus, teicami apkalpo un vel dazreiz sanemam davaninas (kosmetikas testeri un kaut kas no lego musu bernam).
Ta ka nevajadzetu tik nekorekti apmelot superigu veikalu, laikam jau apbizota konkurenta roku darbs :)

I Inese 14.12.2011

"Pirkumiņš" ir ļoti jauks veikals. Iepērkos tur jau vairāk kā gadu, pārsvarā pērku bērnam autiņbiksītes, rotaļlietas, bērnu pārtiku, arī higiēnas preces sev un ģimenei. Vienmēr viss ir bijis lieliski - cena, attieksme, piegāde, dokumenti. Varu teikt tikai to labāko! Turklāt tik pieklājīgus un jaukus piegādātājus kādi ir šim i-neta veikalam neesmu citos sastapusi :) Turpinu palikt apmierinātais Pirkumiņa klients un nekaunos ieteikt arī citiem :)

A Alise G. 19.01.2012

Manuprāt, pirkumins.lv ir absolūti labākais internetveikals Latvijā. Un te es nemaz nevērtēju šī veikala tiešām lētās cenas, bet gan darbinieku attieksmi, apkalpošanas līmeni, profesionālās konsultācijas (gan veikalā, gan pa telefonu, un pat kurjers man vienreiz visu izstāstīja par autiņbiksīšu atšķirībām :))