www.sudzibas.lv SIA "PERFIS" NEGODĪGA UZŅĒMĒJDARBĪBA UN KRĀPŠANA!

SIA "PERFIS" - NEGODĪGA UZŅĒMĒJDARBĪBA UN KRĀPŠANA!

Vēlamies Jūs informēt un brīdināt, ka SIA „ PERFIS”- zināma kokzāģētava Allažu pagastā veic negodīgu uzņēmējdarbību, apkrāpjot savus sadarbības partnerus.

Firma, kas ir iekarojusi diezgan stabilu vietu ne tikai Latvijas tirgū, bet nu jau arī aiz tās robežām, veiksmīgi attīsta savu uzņēmumu… Vienīgi žēl, ka šī uzņēmējdarbība met ēnu, jo netiek ievēroti savstarpēji noslēgtie līgumi un apmaksāti sniegtie pakalpojumi.

Par radušos situāciju vairāk mums pastāstīja AV „ HOLDING” pārstāvis: „Dažus gadus atpakaļ mēs noslēdzām līgumu ar SIA „PERFIS” un sākām piegādāt apaļkokus. Daļa no naudas par preci tika samaksāta, bet pārējo summu SIA „PERFIS” solīja samaksāt tuvākajā laikā. Piegādātais apaļkoku apjoms palielinājās, arī parādi no SIA „PERFIS” puses pieauga. Daļa no naudas tika samaksāta, bet tomēr sakrājās jau liela parādu summa, kuras izmaksa arvien tiek atlikta.”

2010.gadā 20.aprīlī Meži.lv publicēja rakstu par SIA „PERFIS” Allažu pagastā, kura ir viena no tām kokzāģētavām, kas izdzīvoja krīzes laikā un turpina attīstīties. Ar savu pieredzi šajā rakstā portāla Meži.lv lasītājus iepazīstināja kokzāģētavas izpilddirektors Andrejs Petrenčuks un ražošanas vadītājs Edvīns Rudzis. Viņi pastāstīja par to, ka neilgi pirms krīzes tika veikta kokzāģētavas rekonstrukcija, ierīkojot divas zāģēšanas līnijas un kaltēšanas kameras.” http://mezi.lv/2010/04/zagetava-ar-perspektivu/

Firmas nosaukumi mainās, bet Andrejs Petrenčuks un negodīgā kokzāģētava nemainīgi paliek Birztalu ielā 4, Allažos, Allažu pag., Siguldas nov., LV-2154.

Ja Jūs domājat, kur pārdot apaļkokus un Jums liekas, ka cenas, kuras piedāvā SIA „ PERFIS” ir pievilcīgas un arī tad, ja ar Jums tiek noslēgts juridiski korekts līgums… Neiekrītiet lamatās… jo tas nebūt nenozīmē, ka Jūs saņemsiet apmaksu par piegādātiem kokmateriāliem…

Ja arī Jums ir bijusi līdzīga pieredze ar šo uzņēmumu vai tās īpašnieku, Andreju Petrenčuku, SIA „PERFIS” vai kādu citu firmu, kas saistīta ar šo personu, rakstiet mums, Meži.lv redakcijai uz e-pastu: [slēpt]@mezi.lv. Varbūt kopīgiem spēkiem mēs varēsim ietekmēt esošo situāciju.

S saulīte430 12.10.2012

Labdien;tas vel ir nieks, ja sākas lielās kokmatriālu firmas krāpties.Viņi sola lielas nauds kad paņem tad samaksā pusi mazāk.Neticiet lielām firmām...