SIA Pallogs, Kokapstrāde - krāpšana

NEEJIET STRADAT UZ SIA PALLOGS! Piedāvāja darbu Hollandē uz fūri, iedeva tur jau esošā šofera nr. pazvanu painteresējos itkā viss labi, visu maksā, ok braucu uz kantori Koknesē noslēdzam līgumu, kurā nav noteikta summa, vienojamies mutiski par summu 50e diena plus par nobrauktajiem km! Komandējuma nauda katru nedeļu! tik tālu viss labi. Aizbraucam uz Hollandi iedeva man auto sāku patstavīgi strādāt, neviens mani neapmācīja, pats visu apguvu! Pēc pāris dienām saku dispičerei, ka man te nepatīk un vai varat piemeklēt kautko citu, jo atpakal neteisos te braukt. Ok paiet nedēļa, naudas konta nav, prasu kolēģiem, tie visi jau dabūjuši, zvanu dispičerei prasu ,kas par lietu? - tā saka,ka nezinot, aizies paprasit Mārim- 'bossam', saku ,ja man nemaksā, es talak nebraucu! Pēctam viņa man uzraksta sms, ka stažieriem komandejuma nauda nepienākas :D:D es domaju ,kas par huinu, kā nekā runājām kautko citu! Zvanu tam izdzimtenim prasu kas par sudiem viņš sāka man stāstīt, ka mēs esam sarunājuši, ka es stradajot pa 700e menesi :D Es šokā no kurienes tāda summa! Viņš vislaik tik klārē, ka mēs taču tā vienojāmies. Kurš normāls cilvēks brauktu uz ārzemem strādāt par 700e :D Vārds pa vārdam, sākām nomelnot viens otru! Prasu viņam- tu maksāsi ,vainu es braucu mājās, viņš saka ,ka labāk tomēr man braukt mājās.Es saku labi,lieku mašīnu nost. Nākošā rītā pieceļos,aizeju nodot bāzē pēdējo cmr ,vietējais šefs saka, lai nododu auto, savācu mantas, jo viņam vajag auto. Izsvieda mani uz ielas! Pēc tam zvanu Mārim saku - dabū mani majās.Tu mani te atvilki,dabū atpakaļ. Viņš saka ,ka mani jau vakar atlaida no darba un viņam nav pienākums par mani uztraukties, lai pats domā kā tikt atpakal! Beigās pašam bija jāmeklē busiņš, kurš mani varētu aizvest uz Latviju.Vienu atradu tajā pat dienā.Visu dienu tā kā muļķis stāvu un gaidu busiņu, tie merkaķi arī uzmet man mīksto. Pienāk vakars, zvanu kolēģim un prasu vai var pārnakšņot pie viņa auto, jo biju sarunājis jau nākamo busu 4 no rīta, kurš mani nogādāja LV!
Kopā nostrādāju 12 dienas, pa 13-15 stundām dienā un iztērēju ap 250e.Par to viņš man aprēķinu uztaisīja 210e! Ceru ,ka tu ar sevi lepojies izdzimteni! Karma par tevi parūpēsies!

D dejau 08.11.2018

Uzņēmums ar algu izmaksas problēmām. Vesela autovadītāju brigāde aizgāja, jo algas aprēķināja nepareizi, neizmaksāja pilnā apmērā. Zinu daļu kas gāja uz ieņēmumu dienestu. Neiesaku nevienam iet strādāt, it īpaši ar dispečeri Lauru Tirmizi, tas indivīds ir izbraukājis visu Norvēģiju ar pirkstu pa karti. Tacho vispār nejēdz...