www.sudzibas.lv SIA "Optikas Studija" /40003648733/, LONIJA čeku neizsniegšana, PVN nemaksāšana,rupja attieksme

SIA "Optikas Studija" /40003648733/, LONIJA - čeku neizsniegšana, PVN nemaksāšana,rupja attieksme

LONIJA KOSSOVIČA, (ļoti resna ap 120 kg) tālruņi 26553420, 67291814 un viņas dēls Mārtiņš Kossovičs, kam pieder Optikas Salons "LONIJA" Blaumaņa 30, SIA OPTIKAS STUDIJA /reģ.nr. 40003648733 / www.lonija.lv Rīga un "Outlet Optika" www.outletoptika.lv adrese Tērbatas iela 20, Rīga rīkojas šādi, lai apmānītu klientu iedodot mazu atlaidi un nemaksātu valstij PVN nodokli dara tā: ja klients ko vēlas nopirkt brilles LONIJA KOSSOVIČA piedāvā atlaidi no sākumcenas savos veikalos, pēc tam kases čeka vietā izsniedz mistisku garantijas talonu, un ja gribat iedod arī SAVU uzskaites čeku, NE VID, ko izsniedz, uz kura nav PVN likmes,tādā veidā rupji nemaksā valstij PVN. Tā jau ir gadījies ar daudziem neapmierinātiem klientiem, bet ja pēc tam atnāk prasīt kases čeku par nopirkto preci , LONIJA KOSSOVIČA rupji atbild, ka neko nezinot, lai pierādot , ka pirkāt pie viņas, vai nu ieslēdzas savā kabinetā un nenāk ārā. Pārdevējas saņem algu konvertos.

E