www.sudzibas.lv SIA OLDANA Slikts serviss

SIA OLDANA - Slikts serviss

Pērku bieži saviem dzīvnieciņiem barību. Un ir bieži tā, kad tas dzīvnieciņš to barību neēd. Daudzreiz esmu tā appirkusies. Tad nu šoreiz veikalā redzot kad ir sveramā barība paprasīju pārdevēju iesvērt izmēģināšanai 100 gr barības. Un ko es dzirdu..."Es priekš 100 gramiem jau neiešu maisu taisīt vaļā". Nu sorry veikala īpašnieki, nezinājām kad jums te ir suņu-kaķu barības izstāde kur vari ieiet paskatīties un ja vismaz kilo nepērc , tad "tinies lapās". Es arī nebrīnos kad jums ir tādi nodokļu parādi, ja ir tik rūpīgas pārdevējas kuras rūpējas par jūsu Barību-izstādi.

Papildināts llietotājs 24.02.2020

Pārdevēja kas rūpējas par "izstādi" atrodas Jēkabpils Mego veikalā.

L llietotājs 24.02.2020

Kur tu redzēji šajā stāstā 2 €? Redzams arī esi tik pat aprobežots , izlīdis no muciņas cilvēks.Stāsts par to, lai cilvēki zin kāda ir attieksme un neiet pirkt uz šo nožēlojamo vietu kur strādā tik "izglītotas" pārdevējas.

L llietotājs 29.02.2020

Un tu redzams esi no krievijas,, jo cepies te kā riktīgs kremļa trollis. Ja jau esi netradicionālās orientācijas, es varu tevi paņemt priekšā vai no pak*ļas, kā tu te izsakies