www.sudzibas.lv SIA "Norma" Autobusu satiksme

SIA "Norma" - Autobusu satiksme

Sēlijā ceļa posmā Daudzeva-Sunākste-Viesīte-Elkšņi vienīgā iespēja nokļūt Rīgā bez pārsēšanās ir braukt ar SIA "Norma" autobusu Rīga-Subate-Rīga, kas kursē tikai reizi dienā. Taču, ja ir Ziemsvētku, Lieldienu u.c.brīvdienas, šis autobuss brīvdienās nekursē jau vairākus gadus. Tas arī sagaidāms būs no 1.līdz 4.maijam, kad 2.un 3.maijā nebūs iespējams nokļūt Rīgā un atpakaļ kā šajās Lieldienās. SIA"Norma" pa šo ziemā nekaisīto lauku ceļu sūta lielos ECOLINE autobusus, kuri šajā ziemā vairākkārt nobrauca no ceļa grāvī, un pasažieri gaidīja vairākas stundas, kamēr kāds izvelk uz ceļa. Kad maršrutu Rīga-Subate apkalpoja Aizkraukles ATU, autobusu reisi brīvdienās NEKAD netika atcelti un šoferi brauca uzmanīgi un neiebrauca grāvjos!

N Natalija 17.08.2010

uz marsruta Preili-Rezekne 9.20 30.07.10 soferis panema naudu par bileti bet iedeva nevis bileti bet saplestu biletes gabalu.Kad es vinam iedevu slikto bileti un paludzu par citu bileti vins man to neiedeva un panema naudu sev un vel vins ar mani rupji runaja.

K Kristine 20.10.2011

Bet Normai ar tiem sarakstiem nav nekadas sakaribas, par vietejiem reisiem atbild dome, firma tikai izpilda reisus un viss, tapec vienalga vai Norma-A brauc vai Aizkraukles ATU, bet Normai manuprat autobusi ir stipri labak, neka citiem vietejiem parvadatajiem.

I Inese Lecīgā 21.06.2022

Arī ļoti nepatīkama pieredze, kopš "NORMA- A" sniedz pakalpojumu maršrutā Ventspils- Rīga un otrādi. Autobusi kavējas ( attaisnojas ar ceļu remontu, bet tajā pašā laikā, Ventspils Reisa autobusi, braucot tajā pašā maršrutā, kavē minimāli vai nemaz), bieži pieturās ārpus pilsētas pat neapstājas, kaut arī pieturās stāv cilvēki.