www.sudzibas.lv SIA "Norma A" Par aubusa šofera attieksmi pret pasažieri

SIA "Norma A" - Par aubusa šofera attieksmi pret pasažieri

Sveicināti! Gribēju pateikt savu neizpratni par autobusa šofera attieksmi pret pasažieri.
01.10.2011. plkst. 11:45 par reisu Nr. 7992006 Rēzekne- Varakļāni- Rīga, šo pārvadījumu veic SIA "Norma A" biju nolēmusi doties uz Rīgu(sabiedrisko transportu izmantoju ļoti reti, jo lielakoties pārvietojos ar personīgo transportlīdzekli) biju ļoti pārsteigta par autobusa šoferīša attieksmi pret vīrieti, kurš bija vēlējies tikt līdz Varakļāniem. Situācija bija tāda, ka minētais pasažietis bija invalīds(vizuāli bija redzams, ka personai ir gan kustības traucējumi, gan runas traucējumi). Neizslēdzu domu, ka minātā persona varētu būt alkohola reibuma stāvoklī, bet tomēr.. Persona virzījās uz autobusa pusi un aizķērās, un nokrita peļķē, tad piecēlās un aptīrīja sevi cik nu tur ir iespējams notīrīt smiltis, kad esi iekritis peļķē. Kad minētā persona vēlējās tikt iekšā autobusā, autobusa šoferis personai atbildēja, ka autobusā persona netiks ielaista. Citēšu šofera teikto: " Es Tevi pie CILVĒKIEM autobusā nelaidīšu!!!"Personīgi es biju pārsteigta par tādu frāzi no cilvēka, kas sniedz pārvadājuma firmas pakalpojumus. Vai tad persona nav CILVĒKS, ja viņš ir invalīds ar redzamām invaliditātes pazīmēm. Tas taču nav attaisnojums, ja persona ir nosmērējusies un vēlās tikt uz mājām.
Visu beidzot šī situācija tā arī palika- šoferis vīrieti autobusā neielaida, vien noteica, lai šis apkalstot saulītē un tad lienot citā autobusa reisā.
Uzskatu, ka mēs visi esam cilvēki un nevienam citam nav tiesību mums ierobežot mūsu tiesību brīvi pārvietoties. Pie tam autobusā nav nekādu norāžu, ka autobusā nedrīkst iekāpt netīrs vai nosmērējies cilvēks. Autobusā nav arī instrukcijas, kādā vizuālā stāvoklī cilvēkiem drīkst atrasties sabiedriskajā transportā.
Uzskatu, ka augstāk minetā autobusa šofera darbība ir disciplināri sodāma.

T ToSnežana 03.10.2011

Un kur šis gadījums notika? Rēzeknē?

A Ance 03.10.2011

Rēzeknes busu šoferi jau izsenis ir izcēlušies ar savu uzpūtību un riebīgu attieksmi.

J J! 03.10.2011

Voobcse to v transporte estj instrukcija! Pochitaj! Ja ne imeju v vidu etot sluchaj! Neljzja nahoditsja v avtobuse:esli ti vonjaesh, esli ti grjaznij itd!

? ????? 03.10.2011

nu -ja šī pasažiere /raksta autore/---neiebilstu, ka šis viņas minētais vīrietis apsēdīsies tieši viņai blakus, kā arī reisa beigās šī autore iztīrīs sasmērēto sēdekli---tad jau man kā šoferim iebildumu iespējam s arī nebūtu -=--ja vien vēl neiebilstu citi tanī autobusā esošie pasažieri, kā arī autorei derētu iepazīties ar noteikumiem par pasažieru pārvadājumiem, bet es saku varētu arī uztaisīt izņēmumu ---ja būtu tā kā iepriekš teicu!

S Sauliite 04.10.2011

Pareizi darīja, ka neielaida, savādāk tagad būtu lasījuši pamatotu sūdzību par to kā kāds nosmērējās tajā autobusā!

N nuja 04.10.2011

Es jau nu arī ar netīru piedzērušos bomzi viena busā nebrauktu!!! Prasītu šoferim, lai met šo ārā! Un parcik invalīdiem par braukšanu nav jāmaksā, tad šie tik ņem tās bezmaksas invalīdu biļetes un braukā lopa paskatā pa visu Latviju. Malacis šoferis!!!

G Gaits 04.10.2011

SOFERIS RIKOJAS PILNIGI PAREIZI

T ToSauliite 04.10.2011

Sveika Sauliite!Kā veicas ar audzināšanas darbiem?Interesanti, kurā pilsētā tas bomzis gribēja kāpt iekšā, Rēzeknē vai Viļānos?Tur lielākā daļa pasažieru ir sliktā stāvoklī.

# ### 05.10.2011

Protams, ka šoferis rīkojās pareizi! Kāds tur invalīds, ja piedzēries kā lops, ka kājās neturas! Un cilvēkiem lai būtu viņa smirdoņa jāosta?!

E edmunds 05.10.2011

par so tad buutu jaazinjo norma a- vadiibai.

R ritma 05.10.2011

Malacis šoferis! Kaut mums vairāk būtu īstu vīriešu, kas arī Rīgā tos smirdošos bomžus no sabiedriskā transporta ārā mestu! Invalīds nabadziņš gan - tik kur naudu šņabim ņēmis, ja jau tāds nabadziņš?!

! !!!! 08.10.2011

Pareizi rīkojās, pēc pārvadājumu noteikumiem šoferis nedrīkst pārvadāt nosmērējušos, smirdīgus pasažierus, tas vienkārši ir citu pasažieru ērtībām!

J jansey 28.02.2015

un cik tai personai kas raksta sudzibu butu patikami braukt ja tas netirais vecis apsestos vinai blakus