www.sudzibas.lv SIA "Nivals" Nestrada seit!

SIA "Nivals" - Nestrada seit!

Nestradajiet firma "Nivals"! Kaut vai gramatveza amata, bet noteikti nemeginiet stradat par operatoru degvielas uzpildes stacija! Prieksnieki ir launi un maz maksa! Ja strada par operatoru tad samierinies ar to kad alga bus apmeram 180 - 200 latiem! Un vel pietam bus jastrada apmeram 19 h! Partraukums nakti apmeram 5 h. Dazreiz naktis nak jauniesi piedzerusies un salietojusies visu kaut ko, draud un sit pa logiem vienreiz izsita stiklu! Ir gadijumi, kad nozog gazesbalonus. Kapec ir bistami stradat bendzintanka? Tapec, kad viens ir tikai Riga un tas pats Jaunciema nomale, bet tur vismaz ir apsargs. Parejie ir laukos, kur neviens neredzes, ja kaut, kas slikts ar jums notiks! Tapec tas ir BISTAMI! Un neviens negrib ieguldit naudu, lai atramontetu bendzintankus! Un, ja ir suns, kas apsarga, tad pasi vien perkat baribu prieks suna! Jo prieksnieiki negrib pat pirkt suniem baribu! Vini pret mums izturas ka pret suniem! Es pati esmu SIA ''Nivals" stradajusi par operatoru, un zinu ka tas ir!

D

N NORMUNDS 31.03.2008

tā ir taisnība . man bija 29 darbadienas pa 9 stundām ( nakts )--261 stunda kopā. knapi 170 Ls. uz algas lapiņas raksta 21 darbadienu un 14? -cik tur tās stundas bija, neatceros vairs. zvanu ---man saka zini mēs VAIRĀK NEVARAM rakstīt ???!!! pa dienu operatores mauc 15 maiņas pa 15 stundām, bet raksta TIKAI 8 STUNDAS. RAUSTĀS LAIKAM------ ZIN PĒC KĀ OŽ JA UZNĀKS LIELAIS AUDITS. TO FIRMU VISPĀR VAJAG NOLIKT PIE VIETAS LAI NEČAKARĒ TĀS OPERATORES !!! PASAKI, KA MAZ MĀKSĀ--------- ATBILD, KA MĒS JUMS LABAS ALGAS MAKSĀJAM, VAIRĀK PA MINIMUMU. DOMĀ, KA NEVIENS NEKĀ NESAPROT. pēc likuma mēnesī 160 stundas--minimālā 160 Ls---t.i. 1 Ls stundā!!!---------kur tad mani261 Ls ?!!! GANDRĪZ 100Ls IEBĀŽ KABATĀ PAŠI !!! TANKOS NOLIKTAVAS TĀDAS, ŽURKAS RIJ VISU KO DABŪ, BET OPERATORĪTES TIK BLEĶO PA VISU-------NORMĀLI MŪSDIENĀS NE KO ?!!! LABĀK SUNI TURĒT LAI SARGĀ TANKU.TAM JAU NEDRĪKSTĒS BARĪBU NOBĒRT ------TĀ JAU BŪS DRAUSMĪGA ZAGŠANA ( izputinās vēl nivalu !!!----TĀ JAU NAUDA MAZ---NEVAR CILVĒKIEM GODĪGI SAMAKSĀT !