www.sudzibas.lv SIA NAILSTUDIO gēla nagu pieaudzēšana

SIA NAILSTUDIO - gēla nagu pieaudzēšana

Nesen biju salonā NAIL STUDIO, lai pieaudzētu gēla nagus, un diemžēl par šo salonu NEKO LABU nevaru pateikt, jo atrašanas vieta ir galigi garām (salons atrodas kaut kādas vecās mājas pagalmā), salona interjers ir PADOMJU stilā un pie tam vēl auksti un nagu pieaudzēšanas kvalitāte ir DRAUSMĪGA !!! Sākumā nagu kopšanas meistare gribēja man vispār pielīmēt mākslīgus nagus (kurus pārdod Drogas veikalos), par to es vipsār biju riktīgā ŠOKĀ !!! (jo skaidri un gaiši pateicu kā vēlos pieudzētus nagus nevis mākslīgus). Nevienai neiesaku apmeklēt šo salonu, jo bija tāda sajūta, ka meistare nevisai patīk savs darbs !!! ;((((

P.S. Starp citu pagāja tikai 1 nedēļa, bet man jau viens nags ir nolūzis. ;-(

H Hugo Djego 29.11.2009

Lience, vai ta peles savairojušās, ka nagi vajadzīgi ?Man te jau ar brīžam kaut kur graužās, bet es esmu moderns puika, iegādāšos bisi !

E Eseseseseseseses 29.11.2009

lience, bet pati vainiiga, ka taads iznaakums...ja jau redzeeji, ka telpas ir arhaiskas un t.s. 'meistare' piedaavaa uzliimeet 'drogaas' nopeerkamos nagus, tad tajaa briidii vajadzeeja pagriezties un iet prom. tas, ka esi pierakstiijusies uz viziiti, neuzliek tev absoluuti nekaadus pienakumus. es reiz gaaju pie vienas nagu meistares uz maajaam, vinja dziivoja pilniigaakajaa cuhnjaa un man pagaaja pusstunda liidz vinju atradu. tad vinja loti atklaati izraadiija savu neapmierinaatiibu un diezgan uzbruukosi pazinjoja, ka dariis tik, cik paspees, arii tad, ja neizdosies pabeigt...nosmiineeju un pateicu, ka nedariis viss, pagriezos un aizgaaju...tev nav jaapienjem katrs suud*s, ko tev piedaavaa..

T Tatjana 22.01.2010

Вам нужен антураж или ухоженые руки ? Может обстановка и не дорогая, так ведь и цена умеренная .

K Kate 17.08.2011

Smiekligi, vai esi dzirdejusi par tadu lietu, ka tipsis? Izskatas pec plastmasa naga, ka tu saki no drogam, bet tas ietilpst darba procesa.. visi nestrada ar formam. Un ja jau apmekle so lapu, lai uzrakstitu sudzibu, kapec pirms pieraksta nevareji ielist neta un kko palasiit?

E esesmuespati 19.07.2014

es ar nevaru pateikt neko labu par šo salonu!!! gāju likt gelišu uz savism nagiem. uzliku 16.07.14. un pats labākais ir tas, ka man nenoturējās pat nedēļu, jau vakar - 18.07.14. sāk lobīties nost geliš... neiesaku nevienai iet uz fosalonu jo sieviste jau ir gados un grib taisīt pēc savas patikas!!! gēllakām nekādas lielās izvēles nau.
te būs bilde kā viņa man sataisīja - vienīgā krāsa, kas gāja pie sirds. puķītei ziedlapiņas ir pacēlušas, kas veido kūkumu un nags nav gluds :( un tie spīdumi vispār man nepatīk -viņa man negribot viņus uzbēra :(

E Endzija 16.03.2015

Ļoti slikti. Itkā kundze strādā akurāti, bet gelish ir tikai 3 dienu, jau lobās un uz visiem nagiem ir plaisas. Šausmas!

K kūkotāja 08.07.2015

Nopirku kuponu uz klasisko manikīru un gelishu... Esmu šokā par tādu darbu. Telpas tiešām diezgan, nu maigi sakot, nepiesaista, nu labi, to var pieciest. "Speciāliste", nu ja tu esi darbā, sakop sevi, apģērbies vismaz tīrās drēbēs. Aprīkojums izskatās palicis no padomju laikiem, vecs, briesmīgs. Aprīkojums izskatās, ka nav tīrīts mūžību, viss galds nagu putekļos, sēdēju un cietu to visu, ar domu, ka varbūt vismaz rezultāts būs sakarīgs. Uz manikīru gāju pirmo reizi, bet iepriekš palasīju par procesu, lai būtu sapratne kas un kā. Strādā "meistare", ja var viņu tā saukt, pa roku galam. Kutikulas noņēma pat nemīkstinot, šķībi un greizi. Vienreiz arī pirkstā iedūra. Nagus apvīlēja šausmīgā formā. Katrs citādāks. Es saku, ka gribu, lai ir apaļi, viņa man kantainus uztaisīja. Galu galā mājās pati apvīlēju, lai nav nedēļas jāmokās ar šausmām. Krāsu izvēle, vispār kaut kas unikāls. Ja nemaldos, labi ja 10 krāsas, vismaz būtu kaut viena normāla. Tikai briesmīgi sarkanie toņi, nu ok, varbūt kādam patīk tādi. Bet kāpēc tikai 1 krāsas toņi?
Vārdu sakot, iespaids šausmīgs, vienkārši šokā esmu. Kundzītei pensijā jāiet. Nedod Dievs vēlreiz uz ko tādu uzrauties. Ceru, ka šo arī viņa pati izlasīs.