www.sudzibas.lv sia musu maja 2 uzmanieties krāpnieki

sia musu maja 2 - uzmanieties krāpnieki

Labdien. BRīdinu ka ir uzradusies mistiska firma "mūsu māja 2" kas apkrāpj cilvēkus piedavajot darbu. Lursoftā pav datu par viņiem. Atvērusi savu kantori Bauskā un domā nu tik sarausīsim naudu. Tai cipa tehnologei VIJAI EIDUKAI ir slikta slava, zaglu banda

J Jekaterina 11.12.2010

Labdien! Es vakar arī biju šajā kantorī (Rīgā) - tik smuki tā Vija stāsta par iespēju nopelnīt, ka es jau biju gatava ieguldīt naudu. Un pat reģistrācijas apliecību uzrādīja (kopiju) !! Tā ir dokumentu viltošana !?! Pameklēju internetā par šo personu - izskatās, ka viņa ir saistīta arī ar SIA Rafl - par to šeit ir daudz sūdzību.

B Baiba 16.12.2010

Paldies par brīdinājumu!
"Rīgas apriņķa avīzē" publicēti darba piedāvājumi no abām šīm firmām.Nolēmu paskatīties kādu informāciju var atrast internetā, un kāds"pārsteigums", atrodu atsauksmes, ka vini ir kŗāpnieki.
Gribēju zvanīt un painteresēties par darba iespējām, tagad būšu ietaupījusi naudu un nervus.

R Rihards 17.12.2010

Labdien. Protams ka krāpnieki. Tā Vija Kādreiz strādājusi Rafl un dzirdeju ka atlaista par informacibas un naudas zācībām . Notiekot tiesu darbi. Cik zinu Rafl strādā 7 gadus un neko sliktu nevaru teikt sēnes pieņem un uz reiz maksā.

D Darbiniece 11.03.2011

Tieši par Viju neko sliktu nesaku jo viņa mūs visas meitenes brīdināja kas par kantori ir Rafl.Arī to kādas finansu mahinācijas veic Rafl.Tādēļ nevienai no mums īsta patikšana strādāt šajā šaubīgajā kantorī nebija.

S sandis 29.05.2011

laudis jus esat vnk slimi ar to komentesanu viens saka par ralf sliktu otrs par musu maja 2 bet tie visi kas saka newiens naw ne audzeejis ne arii vedis shis senes pardot.kada jega muldet ja nezinat?