SIA "Muižniece" - Killeri uz cela

Kas ir celu satiksmes noteikumi vini vispār nezina, kas ir laipnība un komforts pat nav dzirdējusi un ja pēc ta visa jus vel lidz gala punktam nonāksiet dzīvi!, tad jums vel ir paveicis, jusu pasu laba! cilvēki labāk nenoskrejiet no cela!

A Aleksandrs 16.04.2009

Vini ar savu busu pa Rezekni ari neprotas ne cienu ne godu, noteikumi siem nav rakstiti.Zadolbala Muizniece ar savam reklamas lapelem.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Mužniece, mužniece, tad jau tas šoferis dulls, ka brauc nost!

P Pasažieris 28.05.2009

Man bija tā, ka pieteicu no rīta pus 5cos braukt un viņi piečakarēja. Zvanīju entās reizes un nemaz telefonu necēla augšā. Nakts un plāni man vnk izbojāti.
Pēc laika redzēju, ka pēc 40 min kavēšanās viņi palidoja mūsu norunātai tikšanās vietai garām, nemaz neapstājoties.
Ātrums ir nežēlīgs un attieksme graujoša - liek sēdēt blakus sakrautajām somām, tātad bagāžniekā., logi tonētie, arī grāmatas lasīt nav iespējams.

K kuku 10.06.2009

Attieksme ir vienkārši drausmīga!
Pirmām kārtām, cilvēkus viņi pārvadā kā dzīvniekus, brauc ļoti lielā ātrumā, neievēro ceļa satiksmes noteikumus, sajauc dienu, kad tu esi ierakstīts braucienam un vēlāk tu neko nevari pierādīt, brēc pretī un neļauj pateikt ne vārda. Labāk tad jau braukt ar vilcienu, toties mājās tiksi vesels!!! Neiesaku nevienam ar šo firmu braukt.
Esiet uzmanīgi! :)

A Aleksandrs 10.06.2009

Ar autobusu-marsruta vai vilcienu ertak pat sanak, bet ar tadiem vienreiz var ari majas atpakal neatgriezties.Mani sab.transports cena pilnigi apmierina, lai risketu un ar tadiem kur brauktu.

M Mikija 13.06.2009

Pilnībā nepiekrītu ne vienam augstāk minētam komentāram. Mani nevienu reizi nav apčakarējuši! Busiņi brauc gandrīz laicīgi, operators vienmēr visu kārtīgi saprot, ja jums ir kādas problēmas ar savu vēlmju izklātīšanu, tad tās jau ir jūsu problēmas. Šoferi arī ļoti laipni, ja jūsu izpratnē lieliska attiekme ir, kad jūs nosēdina personīgajā ādas sēdeklī, nogādā līdz gala punktam ar izjūtām, ka nemaz nebraucat, bet gan guļat lielā, mīkstā gultā... hey nu tad sorry...!!! Īrējiet personīgās lidmašīnas un dodaties, kur vajag!!!
Par sēdēšanu bagāžniekā!!! pfff... tādas situācijas rodas paša klienta neuzmanības dēļ, jo ja kāds nav informēts, vienmēr stundu pirms izbraukšanas no galapunkta, operators pārzvana un pārjautā, vai viss ir kārtībā, vai brauc cilvēks... Gadījumā, ja jūs neatbildat vai kādu apsvērumu dēļ jums ir atslēgs telefons - jūs AUTOMĀTISKI zaudējat vietu šajā braucienā!!! Jūsu vietā vienkārši brauc cits! (Operators par to brīdina jūsu kopīgajā sarunā, kad zvanat, lai pieteiktu braucienu (!!!) un loģiski, kad pasūtītājs atnāk uz "norunāto vietu", kur it kā viņam bija jāatrodas, tad jau šoferi risina (jūsu vainas dēļ) kā, lai jūs dabūt tur kur jums (!) pašiem vajag. Neviens, ar varu vai tādā gadījumā, ja ir brīvas vietas, neliek jums sēdēt bagāžniekā!!! Jūsu personīgā izvēle - sēsties vai nē!!
Apdomājaties par savu paša rīcību, cienījamie, pirms rakstīt sūdzības! Iespējams varbūt tieši jūsu dēļ ir izveidojusies tāda vai savādāka situācija!
Protams par to, ka busiņi brauc ļoti ātri, tas ir tiesa, bet jau tas ir labāk, kad tu vari tikt vēlamajā vietā pēc iespējas ātrāk, nekā kā, piemēram, ar Zilupes vilcienu, kurš apstājas pie katra staba!! un vai tiešām, RAIMOND, ir ērtāk sēdēt piesmakušos vagonos, kur brauc visādi slimiķi, pie tam, kuri dzerstās tur pat un traucē citus pasažierus? Diez kas tavā izpratnē ir ērtums(?!!!)? vai arī autobusi... pfff... tik tiešām ļoti izdevīgi maksāt 10ls, lai tiktu vienā virzienā, gan ar šo pašu SIA Muižnieci var tikt turp un atpakaļ.!!!
Katram jau protams savs viedoklis par visu, bet nu, sūdzēties jau var par visu, kas vien ir apkārt, varbūt izdevīgāk ir iet pašam uz savām divām kājām, radot sev vēlamo komfortablu un drošu ātrumu!!!

A Aleksandrs 14.06.2009

ej un ieskrienies, visu muzu braucam ar autobusiem un vilcieniem un tagad maksasu jums 10 Ls, un jautajums, vai tiksim dzivi lidz galapunktam.Kada jusu kultura, tadi ari komentari:)

Mamma 14.06.2009

Ja nu telefons neatbild ne manas vainas pec, piemeram nav zona?

M Mikija 14.06.2009

Nu tad kādas problēmas? :) Neizmantojiet šos pakalpojumus un dodaties kurp jums tik vajag ar autobusiem un vilcieniem! ;)

A Aleksandrs 14.06.2009

un veel, ja aizspamosi pastkasti ar savu makulaturu-ATBILDESI, saprati?

M Mikija 14.06.2009

Tev gadījumā nav nekādu problēmu?? Tavā paskatsē līdusi neesmu, atbildēt nav par ko!! Ja tev ir kādas psihiskas problēmas un nespēj sevi savaldīt, atbildi pats par sevi psihoterapeitam!

M Mikija 14.06.2009

научись доносить повествование без мата, умник! :)

P pipija 15.06.2009

Mjā. Bet nu cik noprotu izsmeļošais un visai garais SIA Muižnieces komentārs jau vien pierādīja, ka firmas pārstāvji, precīzāk, pārstāve ar galvu nedraudzējās. Bet nu, kad tika atpakaļvēl komentēts, tad te nu jau rodas jautājums, kuram tad īsti vajag pie psihiatra iet ?!

P pipija 15.06.2009

Tie, kas šos cilvēkus ir satikuši klātienē, tad zin, ka viņi ir ne tikai killeri uz ceļa, bet arī garīgi nelīdzsvaroti. Bet ko var gribēt, līmenis. Nebrīnīšos, ka tiesības nopirkuši!!1

L Laura 15.06.2009

Bļāviens kas te pa sviestu tiek rakstīts!!! palasot komentus man toč nākas secināt, ka īpšnieki no tvaika ielas izbēguši!! nu katrā ziņā nevienam neko ieteikt nevaru, bet skaidrs ir viens, ka pati šos "dzīvnieku" pārvadājumus nekad neizmantošu!!!

P pipija 15.06.2009

Piekrītu, Bargais!! :)) Labs koments :))!!

P pipija 15.06.2009

Eu, Mikija, vai tik tu pati neesi šīs SIA muižniece īpašniece, ja jau tik smakli, nu it kā ļoti apmierināts klients, vari komentēt. Parasts pasažieris nekad tik smalki neaprakstīs jūsu darbības smalkumus, kas, cik ilgā laika posmā informē un kas risina jautājumus. Ja ir kritika, tad ir jāmāk atbildēt ar godu, nevis histēriski bļaut!!!

M Mikija 15.06.2009

Nē, Pipij :) neesmu gan īpašniece! :) vienkārši es paudu viedokli, kas atšķiras no jau minētajiem, tas arī viss.

E Eleonora 15.06.2009

Noleemu izmantot sho firmu, tachu veelaak to nozheeloju!!! Sajuuta bija taada, ka esmu iekaapusi transportaa kuru vada gariigi neliidzsvarots narkomaans!!! Kad aizraadiiju, ka nevajag braukt tik nenormaali, man vnk pateica, lai aizverot savu muti, lai priecaajos, ka mani vispaar ved uz noteikto vietu!
Vispaar sajuuta taada, ka shiis firmas iipashniekus ir uzaudzinaajushi zveeri nevis cilveeki! Vinju uzvediiba ir dziivnieciska- kaa trakiem gorillu teevinjiem!!! Sieviete vispaar ir tik vulgaara, ka briizhiem liekas, ka pusi savas dziives vinja ir nostaaveejusi uz ielas! Manupraat, pat pakliidushiem sunjiem uzvediiba ir labaaka, nekaa shiem te cilveekiem!
Ja dziiviiba daarga, tad iesaku labaak izdot lieku latu, lai paarvietotos ar citu transportu, nevis ar sho slepkavnieku firmas naaves transportu!

D Džeris 15.06.2009

Piekriitu Janai, Killeram, pasažierim un citiem, kas bildushi pretenzijas pret sho firmu!
Ja godiigi, tad truukst vaardu, lai aprakstiitu, cik pretiiga ir shiis firmas apkalposhanas maniere! Ja taa vinji izturas pret katru, kuru ved kkur, tad man jaabriinaas, kaa shaadi mezhonji veel nav bankroteejushi!
Vinjiem ir taada attieksme, it kaa vinji buutu pasaules valdnieki, bet paareejie (klienti) kaa vergi!
100% varu apgalvot, ka shii firma ir zemaaka par zemi!!!