www.sudzibas.lv SIA MP Latvija Melīgi sludinājumi

SIA MP Latvija - Melīgi sludinājumi

Šobrīd meklēju darbu, ss.lv atradu SIA MP Latvija sludinājumu administratora vakancei, bet reāli, atnākot uz interviju, darbs tika piedāvāts telemārketingā vai par to "speciālistu", kas klientiem uzplijas ar bezmaksas kādas procedūras veikšanu(sejas krēmiņa uzklāšana u.tm.l), un pēc tam piedāvā pirkt šo kosmētiku. Tā kā es nepieteicos un nemaz nevēlos neko ne reklamēt, ne pārdot, tad attiecīgi arī aizgāju prom. Bet gribēju pabrīdināt citas darba meklētājas, kuras redz SIA MP Latvija vakanci administratora vakancei- tādas vakances vienkārši nav! Tas ir veids, kā atvilkt pie sevis potenciālos darbiniekus, jo uz patiesi piedāvāto vakanci jau maz kurš nāktu... Tāpēc brīdinu, jo pati neatradu pirms tam internetā nekādu info par šo uzņēmumu, nekādas atsauksmes. Ļoti nepatīkami ir tērēt laiku, lai rakstītu motivācijas vēstuli, tērēt laiku, lai brauktu uz pārrunām, un beigās izrādās, ka tā ir mānīšanās. Tiešām ļoti nesmuki no uzņēmuma puses, necieņa pret darba meklētāju!

ī

ī īle 15.01.2014

Vietām šis uzņēmums raksās kā MP Latvija, vietām, kā MP Latvia. Iesaku netērēt laiku, s ūtot CV un dodoties uz pārrunām, jo pirms pārrunām iedot aizpildīt anketu, uz to arī balsta pārrunas, jūsu CV intervētājai nav pat priekšā, ar to viņa nav iepazinusies un izskatījusi (anketā pat ir punkts, kur jāatzīmē, vai pirms tam vispār CV tika iesūtīts, kas liek domāt, ka uz pārrunām var pieteikties arī pa telefonu, CV nemaz nesūtot). Šeit ir konveijers, kur meklē muļķus, kas uzķersies k''ut par viņu reklāmas aģentu.

C caive 17.01.2014

arī tas pats, rakstīts- administratora vakance, reāli esot jau atraduši, bet piedāvājot skaistumkopšanas speciālista vakanci... un piezvanīja pus stundu pēc tam, kā es viņiem nosūtīju savu CV... dīvainii likās arī tas, ka darba vieta atrodas piektajā stāvā... kas par salonu sevi iestūķē augstāk par pirmo stāvu mājā, kas nav veikals... piem. kā GC, Origo vai tamlīdzīgie...

K Katalina 17.01.2014

Jā, nesen uzķēros pati šim sludinājumam.
Pirmais, kas mani apmulsināja bija anketa, kas jāaizpilda pirms saucamās "darba intervijas", kāpēc man atkārtoti jāraksta visa informācija anketā, ja viss ir norādīts manā CV!!!
Otrais, kas lika aizdomāties, tā bija intervētājas informācija par uzņēmumu un piebilde: "Internetā par mums ir daudz sliktu atsauksmju un komentāru." Bet kāpēc par to ir jāsaka, vai tas bija domāts kā attaisnojums...neviens nopietns uzņēmums sevi neattaisnos, jo ir pārliecināts par savu reputāciju.
Treškārt, seko tas pats scenārijs kā iepriekšējiem kandidātiem, kas bija pārrunās: "Diemžēl administratora vakance ir aizņemta, bet varam piedāvāt estētista vakanci." Bezmaksas kursi un esi gatavs jaunai profesijai - pārdevējs konsultants, tikai smalkāk tas saucās "estētists".
Dārgie darba meklētāji, netērējiet savu laiku, ja vien nevēlaties pamēģināt sevi jaunā darba sfērā un pēkšņi administratora vietā kļūt par estētistu :)

J Jana 03.09.2014

Paldies par atsauksmēm! Arī mani uzaicināja uz interviju. It kā esot skaistumkopšanas salons, mēklē administratori. Labi, ka atradu šo informaciju - netērēšu savu laiku.

D Diana baikova 16.02.2016

Ja es ari biju uskerusies,gaju macities,bet to kas tur notiek,vienkarsi vaks!!!!Ipasi ta kas apmaca kuru sauc Lorena!!!!Un uznemums loti biezi maina savu nosaukumu!!!Neticiet ne vienam vardam ko saka,tur nevajag iet!!!!