Sia Mobilukss - Krāpniecība

Sia Mobilukss, kas pārdod preces internetā zem portāla: Metalex.lv / Datex.lv un varbūt vēl kā līdzīgi ir baigais krāpnieku kantoris!!! Neko nepērciet! Un ja tomēr, tad obligāti jau no paša sākuma, pie preces saņemšanas ( tas nekas, ka kurjeri ir steidzīgi) pārbaudiet preci un papīrus - vai tev dod čeku, vai aizmirsās, vai solītais garantijas garums atbilst talonā ierakstītajam... Pirku asus transformer pad - un vienas ķibeles!!! Pirmkārt solītais "garantijas pagarinājums uz 3. Gadiem" ir bulshits, otrkart - atveda asus pad +docking ar krievu burtiem. Man ir aizdomas, ka prece ir no sūdīgakajām rūpnīcām savākta trešajam attīstības valstīm... Atcerieteis vardus "Mobilukss" "Datex.lv"www.1a.lv ("Metalex.lv) un nekad neko nepērciet!!!

A Azik99 30.07.2013

Krievu klaviatūra, tādēļ, ka Tevis nopirktais modelis ir paredzēts NVS tirgum. Slikts tur nekas nav, ja nu pašam nepatīk. Tas pats attiecas uz tālruņiem šeit - ir pilns ar krievu klaviatūrām vai arābu hieroglifiem. Pa lielam telefons jau tas pats, bet var būt problēmas ar updeitiem - ja Eiropai ir paredzēts update, bet tam Filipīnas modelim nē, tad šeit Tu to neuzliksi, vismaz oficiāli nē. Attiecīgi garantija ir viņu pašu - ja Tev kas salūzīs, jānes viņiem, nevis uz autorizētu servisu. :)
Toties ietaupīji 20 Ls pērkot šeit, vai ne?

1a.lv 03.09.2013

Sveiki! SIA Mobilukss nav nekāda sakara ar minētajiem interneta veikaliem, jo mūsu internetveikala nosaukums ir 1A. Lūdzu precizējiet kādā tieši internetveikalā Jūs iegādājāties preci?

A Ass27 03.09.2013

Pēdējās muļķības, ir nācies vairākas reizes iepirkties dateks.lv - neko sliktu nevaru teikt. Pirku klēpjdatoru ar 3 gadu garantiju, tāda tai arī ir un precei ne vainas, tad vēl pirkti cietie diski, pārvadi utt. Garnatiju vēl nekad nav bijusi vajadzība izmantot, viss strādā nevainojami.
Noteikti ķēzās kāds konkurentu kantoris.

G gatis72 03.09.2013

Ir bijusi pieredze, bet ne tā sliktākā.