www.sudzibas.lv SIA Milado dibinātājs Turpina krāpt cilvēkus

SIA Milado dibinātājs - Turpina krāpt cilvēkus

Milado dibinātājs turpina krāpt cilvēkus. Kādā valstī mēs dzīvojam? Jau kopš 2015 gada ir uzrakstīti entie iesniegumi prokuratūrā un policijā un reakcijas nav nekādas. Krāpšana notiek vis augstākajā valsts līmenī laikam tā pēc neviens sīkos krāpniekus nesoda. Lai pēc tam neviens neķertos lielajiem klāt. Tagad uzmesti vel kādi 7 cilvēki viskaļu ielā 26. Ir zināms kur viņš dzīvo kur viņu meklēt un neviens neko nedara. Uz mežu viņu vest nedrīgst uzreiz būs noziegums pa pieri dot nevar ko tad tādā gadijumā darīt? Policija nereaģē prokuratūra arī kas te notiek? Iesniegumi sarakstīti no visiem strādniekim. Jēga nekāda. Normāli darbinieki izbrauc no valsts. Kurš vai kuri sakārtos mūsu valsti pēc tām vēlēšanām? Kas tas par bardaku un kad viņš beigsies?

S Sergejs111 26.01.2019

Turpina darboties kā sia milado dibinātājs.
Turpina nesodīti krāpt strādniekus. Griežaties Rīgā ziemeļu raj. Policijas iecirknī alažu ielā 2 ir uzrakstīti jau vairāki iesniegumi policijā un prokuratūrā. Šitas aferists ir jaaptur!

V Vecie parādi 13.02.2019

Rakstam visi iesniegumus policijā un mēs būsim iespaidīgs bariņš kuri cietuši no šā afērista.Pieaugs kopējā nodarījuma summa un apkrāpto skaits, un tiešs pierādījums par apzinātu, ar nolūku veiktu naudas piesavināšanos savtīgiem nolūkiem.
Ja reiz lasi šo ziņu tad arī esi apkrāpts un neklusē par to, un dodies uz policiju,par to nav jākaunas, ka ir tik ļauni cilvēki un uzticējies tādam, bet kopā mēs viņam ierādīsim īsto vietu!