www.sudzibas.lv Sia Miezītes Serviss Pieņem darbā uz mēģinājumu dienu. Bez darba līguma

Sia Miezītes Serviss - Pieņem darbā uz mēģinājumu dienu. Bez darba līguma

Pilsētā Jelgava. Veikals kas atrodas pēc adreses sudraba Edžus. Sia Miezītes serviss. Nosaukums ritutis. Vadījata pieņem darbiniekus kas nāk mēģināt par velti. Pie tam ne sastāda ar pirmo dienu līgumu. Esat uzmanīgi, lai jūs ne ekspluatē pa velti. Šī veikala vadītāja. Kas rūpji pārkāp darba līguma likumu.

L Lola2018 02.02.2018

viltiga lapsa..grib lai vinai pa velti strada! tadus darba devejus jasut viena vieta

Ar tik zemu izglītības līmeni pieņem darbā? Nopietni?!?!

A Alksnis69 03.02.2018

Izskatās ka ja. Sievu atlaida un vēl par dzērāju uztaisīja. Izskatās ka pati vadītāja ar traumām. Pēc tam meklē cilvēkus ko izvērdzinat pa velti.

G Gatis Kārkliņš 03.02.2018

Darba līguma likums? Sūdzības autoru par šādiem izdomājumiem tiešām nekur darbā nedrīkst ņemt!

A astronauc 08.04.2019

Lai cik tam cilvēciņam zema vai augsta izglītība, tas nedod tiesības viņam nemaksāt par padarīto!

E Esi beidzot pozitīvs 18.07.2020

Kā lai notestē? Diemžēl Latvijā grūti atrast normālu darbinieku kurš neskatās pulkstenī un strādā kā nākas. Ja esi ieradies tikai dēļ naudas tad tādu tiešām nevajag pieņemt. Nedomāju ka labu darbinieku kāds neatalgos.