SIA Mētra A - Automašīna

Vēlos dalīties pieredzē, kad uzticējos ļoti labi pazīstamam auto tirgotājam, kurš pastāstīja, ka mašīnai tikko ir nomainīta eļļa, jaunas riepas, kuras brauktas tikai pāris mēnešu, nekādu citu defektu neesot! Dievojās, ka dotu ar tādu mašīnu braukt saviem bērniem. Summa par mašīnu ne maza - 1900 ls + 60 ls par pilnu bāku benzīna! Sākot braukāt jau sāku ievērot nepilnības - rokas bremze ļoti vaļīga, sajūgs tāds pašvaks, elektronika niķojas, radio dažas pogas nestrādā... Pēc 3 mēnešiem sāk kaut kas klabēt braucot, neesmu nekāds "gončiks", domāju - mazums, kādā bedrē trāpīju..
Aizvedu uz servisu - stāvābols beigts, savērsums riteņiem noregulēts nepareizi, līdz ar to piekšējās riepas nodilušas jau, rokasbremze turas uz pēdējo, sajūgs vispār jāmaina, ja nē, tad mašīna drīz arī paliks uz ceļa stāvam, eļļa nav mainīta, eļļas filtrs pilnīgi beigts utt. Pirmā reizie servisa - 140 eur + 30 eur par darbu, otrā reize - 285 eur + vēl darbs!!!
Paldies laipnajam auto tirgotājam, kuram ir ļoti labas pārliecināšanas spējas! Citiem iesaku pirms auto iegādes, aizdzīt mašīnu pie sava auto meistara uz pārbaudi! Tagad nožēloju, ka pati tā neizdarīju!!!

E

S Seona 26.03.2014

Itkā pirmo dienu uz šīs pasaules dzīvo!!

N neKārtībnieks 26.03.2014

Tiešām tik labi pazini to pārdevēju, ka pat viņa vārdu neatklāj?? Izklausās pēc kkāda vienas nakts sakara (es atvainojos par salīdzinājumu), ja zini kas puikam biksēs, tas nenozīmē, ka viņu pazīsti!
Kur aitas, tur cirpēji. Āmen!