www.sudzibas.lv LV Mežsaimnieks SIA Terors, krāpšana, draudi

LV Mežsaimnieks SIA - Terors, krāpšana, draudi

Mežcirteji kas uzrodas nez no kurienes. Sola ka visu izdarīs paši. Gatavi uz jebkāda veida krāpniecisku rīcību. Agresiva politika, brīdī kad sāc sekot līdzi, uzbrūk ar draudiem. Ar klientu menedžeri aivaru neiesaku sadarboties pat lielākajām ienaidniekam.

U upuris 19.02.2021

PILNĪGA TAISNĪBA! Nupat Saskāros tie ar šādām darbībām, tieši tādas pašas atsaukses! parakstos zem katra vārds. vienkārši briesmīgi.

V viktors graudumnieks 06.02.2022

Pilnīgi piekrītu. Ierodas apseko tavu mežu, sastāda līgumu un ja neesi specialists tevi maldina par apjomiem . Un kad tu saproti , ka tevi šmauc un mēģini cilvēcīgi sarunāt lauzt līgumu uz taviem telefona zvaniem neatbild. Cilvēks kurš ar tevi slēdza līgumu pazūd. Vienu vārdu sakot krāpnieku kantoris.

M Mairis Dāliņš 09.02.2022

Nav gadījumā 2m augumā slēdzējs?

A AKretas 20.07.2022

Aiz visa šī noteikti stāv Aleksandrs Lagovskis, dzīvo viņš Rīga, A. Čaka ielā 50-11