www.sudzibas.lv SIA LJANA Neizpilda pasūtījumu radot zaudējumus

SIA LJANA - Neizpilda pasūtījumu radot zaudējumus

Ir tāds uzņēmums SIA "Ljana". Tā šķita, ka šis daudz maz sakarīgais uzņēmums mūs nepievils (pie tam ne pirmo reizi ar viņiem sadarbojamies), tad kārtējo reizi pasūtījām konteinerus pie viņiem.
Mūsu uzņēmumam bieži ir nepieciešami lielie atkritumu konteineri (8-10m3) un pasūtījām uz objektu divus konteinerus. Pēc pieredzes jau ir gadījies, ka smago auto šoferi aizdzeras, aizmirst vai citādi neatved vajadzīgajā dienā konteinerus. Konteinerus vajadzēja sestdienā un tādēļ katram gadījumam pasūtījām tos uz piektdienu.
Piektdien šoferītis zvana un saka, ka nepaspēs, bet sestdienā toč būšot. Nu labi, sestdien vēl no rīta viņu sazvanām un viņš solās, ka būs.
Pienāk tā kā laiks, kad viņam jau jābūt objektā, bet viņa nav. Zvanām, telefons izslēgts. Tā nu vairākas stundas nogaidījāmies, ofisa telefonā aizlauztā latviešu valodā (vismaz labi, ka centās) mums saka, ka arī nevar šoferi sazvanīt un palīdzēt nevar.
Tā kā mums bija paredzēts liels objekts, mums arī bija paņemti papildus strādnieki, kuriem bija jāsamaksā neskatoties uz to, ka darbs nav padarīts. Pirmdien sazvanot ofisu, mums paskaidroja, ka šoferis iekļuvis CSN. Protams, ir nelāga situācija, bet šajā gadījumā tas pats šoferis varēja vismaz svētdien piezvanīt un atvainoties.
Uzskatu, ka šajā gadījumā arī SIA LJANA varētu piekrist mūsu lūgumam kompensēt algas vismaz tiem papildus strādniekiem, kurus bijām nolīguši (mēs pat nelūdzām kompensēt mūsu regulāro strādnieku darbu) un iedot par šo summu atlaidi (kas nemaz nav tik liela summa tādam uzņēmumam), taču arī šajā jautājumā nekāda pretimnākšana no viņu puses nav.
Lai arī uzņēmumam gadās ķibeles, tomēr par tām ir jāatbild un ja kāds no darbiniekiem kaut ko savāra, tad klientu principā tas neinteresē, klients sagaida, ka darbs ir padarīts.
Paldies JLANAI par pieredzi.

A AK79 26.11.2013

Taa iet ar tiem miskastu operatoriem un buuvgruzhu transporteetaajiem. Organizaacija uz urraa, ka tik ieshnjaukt PesO!