SIA "Liksna V"

Direktor fashistskij podonok! Scitaet, sto russkie zveri, kotorih mozno kidatj, t.k. oni russkie! Russkij jazik ponimaet toljko togda, kogda delo kasaetsja ego interesov, a kogda nado oplacivatj sceta, ugrozaet vsem cem mozno! Ispoljzuet poddeljnie pecati i podpisi, a samoe interesnoe, sto estj svjazj s pravoohr.organami, t.k. vse vremja ego sud opravdivaet! A posle

C Crazy mouse 26.12.2014

Moj muz narvalsja na etogo skota!!! Ljudi, obxodite etu warawkinu kontory storonoj. A ti Andris mudila( zav. Skladom) kupi sebe na denjgi obmanutix rabotnikov ogromnij prezervativ, 4tobi takije kak ti bolwe ne razmnozalisj.!!!

juju 26.12.2014

Es tā nesapratu, ko tas direktors izdarījis? Krieviski nesaprot? Un trakā peles vīrs bijis kādā fermā, cik var nojaust.Nu traki pavisam.

C Crazy mouse 26.12.2014

Ooo nu forsi!! Vai jus veletos stradat par brivu?

juju 26.12.2014

Es nē, bet dažreiz gadās. Tad Tavam vīram nesamaksāja? Tad man pieleca, thanks.

K karstaisviesulis1337 02.03.2015

Varat palīdzēt tikt prom no "Līksnas", tā lai samaksā kaut daļu algas ?

G ggggggggg 03.03.2015

Ja darbs ir oficiāls, ar līgumu, tad darba devējs nevar neizmaksāt algu, ja ej prom no darba. Ja viss notiek pusoficiāli vai vispar bez līguma tad atliek paļauties, ka darba devējs nav p****s un samaksās.

K karstaisviesulis1337 04.03.2015

Nu bet tur tā lieta, ka viss ir pusoficiāli, un darba devēvjs nav nekāds labais, vēl pie tam jurists.

G ggggggggg 05.03.2015

Pff, nu un, ka jurists? Vismaz oficiālo algu dabūsi + par neizmantoto atvaļinājumu. Ja Tevi atlaiž vai pats raksti atlūgumu veselības dēļ ( jābūt ārsta atzinumam ), vai citu svarīgu iemeslu dēļ, piemēram, nav profesionālo spēju, lai veiktu savus pienākumus tad vēl kompensācija pienākas par nostrādāto laiku.

K kakakaka555 06.07.2015

Ir dzirdēts par to šausmu kantori, sasola algu ap 700-800bet gala rezultātā ir ap 300-400 eiro un tie paši ir jāspiež ārā, pirmajā mēnesī nemaksā vispār neko, sāk maksāt otrajā un uz beigām, un šoferi tur tādi mudiļidas, kad kārtojas darbā stāsta fantastiskas algas un labus darba apstākļus, ma''sinas nojātas, pēc būtības ar tādām vispār nevar braukt.

M marmotis 16.04.2016

pilnīga un apsoluta taisnība, algu nemaksā atmet pa grašiem, socialo garantiju nav, nodokļus nemaksā, pats jurists...kā nav aiz restēm tas ir laikam kārtējais veiksmes stāsts.....pie aiziešanas aprēlkins nav paredzēts, toties grib lai nedēlu vēl pa 6 tonnām pastiepj par brīvu.....tas ir vai nu fašisms vai verdzība

M marmotis 16.04.2016

varu paskaidrot-algu nemaksā, gribi strādāt par brīvu liksna tevi gaida