www.sudzibas.lv SIA Lietišķās Apmācības Centrs - LAC agresīvs telemarketings + cilvēku apsaukāšana

SIA Lietišķās Apmācības Centrs - LAC - agresīvs telemarketings + cilvēku apsaukāšana

Zvana uz agresīvi/uzstājīgi uzstāj iegādāties grāmatas. Izstāstot agresīvajam, nervozajam un iebildumus neuztverošajam konsultantam, ka iepriekš tika mēģināts iegādāties grāmatu no šī paša uzņēmuma, vēl Latos (18 LVL), attiecīgi, ka samaksa veikta, bet pa pastu vai ar kurjeru, vai kā citādi, grāmata tā arī nav saņemta, pretī tiek dabūta gūzma ar apsaukāšanos par negodīgumu, neaizdomāšanos par savu bērnu nākotni (šajā gadījumā mēģina notirgot bērnu bībeli), atsakoties iegādāties šo VĒRTĪBU, par izdomāšanu un nepatiesību paušanu - Es, redziet, samelojies esot par kaut kādām nepiegādēm.... Iesaku, vienkārši mest nost klausuli, tiklīdz dzirdiet, ka zvana lietišķās apmācības centrs!!

R