www.sudzibas.lv SIA Lāses AM Krāpšana, maldināšana, verdzība, muļķu meklēšana

SIA Lāses AM - Krāpšana, maldināšana, verdzība, muļķu meklēšana

Sveiki,

vēlētos informēt par "izcilo" darba devēju un "bioloģiskā lauku saimniecība", kā arī "sējēja balvu" ieguvēju Sia Lāses Am uzņēmumu. Uzņēmuma īpašnieks ir Kuldīgas komunistu dēls aigars melderis ar sievu - harpiju daci melderi. Stāsts ir par to, ka šis tandēms savā uzņēmumā - kautuvē krāpj, maldina un pat grib paverdzināt cilvēkus, maksājot izsmieklu algas. Piemēram, atalgojumu sola no 500 līdz 1000 eiro ar darba līgumu, reālā apmaksa ir 300 - 500 eiro uz rokas. Darba devējs nevar iepazīstināt ar darba grafiku, jo tas tiek skaņots pēc viņu ieskatiem. Piemēram, citu nedēļu strādā 5 dienas, citu nedēļu 2 dienas un atlikušās trīs liek iet un uz lauka lasīt laukakmeņus ar rokām. Darbinieki tiek turēti nepārtrauktās bailēs par to ka var pazaudēt darbu, jo ķjipa nav efektīvi, lai gan tur zirgam skaidrs, ka tā ir iebiedēšanas taktika, lai varētu vēl mazāk maksāt. Telpas ir antisanitāras, nerunājot par tualetēm. Aigars melderis pat tik zemiski pret saviem darbiniekiem izturas, ka pat pusdienas laikā, kad darbinieki ēd pusdienas, viņš nāk un smejas par to, ko darbinieki ēd.
Nākamais, šajā kautuvē pvd darbinieki tiek uzpirkti ar kukuļiem (cik zinu, tad tā ir gaļa un nauda) , kā arī netiek ievērotas sanitārās normas. Viens no darbiniekiem, ja nemaldos ir kuldīgas vecmeita un Ilgadēja Aigaranaudas sponsore ārija, kas pie viņa vēl tagad strādā un tiek uzpirkta.
Visā visumā ieteiktu stipri padomāt un neuzķerties uz viņu saldajām mēlītēm pirms iet strādāt pie šiem muļķu meklētājiem, jo viņu pārliecība ir tāda, ka mēs esam bandīti un visi pārējie lohi.

Ā aizmirsu, zemniekiem, kas nodod lopus melderu šlakai ieteiktu to nedarīt, ja negribat, lai no jūsu lopu svara pazūd no 50 līdz 150 kg. Jo tikai šādi tā peļņa šiem diviem bandītiem var rasties. Papildus Aigars darbiniekus un nokrāpto gaļas daudzumu izmanto lai uzturētu savu dēlu.

Tāpēc kā jau teicu, ja vēlaties lai jūs tiekat pa kapeikām izmantots melderu ģimenes labklājības stiprināšanai un pats sēdētu bez kapeikas, tad ejiet strādāt pie mūsu apbalvotā "izcilā" Kuldīgas darba devēja Sia Lāses Am.