www.sudzibas.lv SIA "Kvinta A" Alga un attieksme

SIA "Kvinta A" - Alga un attieksme

Nevienam neiesaku strādāt sia"kvinta a", jo algas vienkārši nemaksā. Pēc atlūguma iesniegšanas un darba attiecību pārtraukšanas ir pagājis vairāk kā mēnesis un joprojām nav samaksāta godīgi nopelnītā alga. Gints Priekulis (īpašnieks) tikai solīs un solīs, cik sen viņš ir šajā biznesā, ka viņš nav nekāds uzmetējs utt., bet, kad jāmaksā, tad nekā. Uz šķeldvedējiem sola pieci līdz seši simti uz rokas, bet patiesībā tie ir meli. Solīja sestdienas un svētdienas brīvas, bet patiesībā sēdi kaut kur Latvijas otrā mālā mežā, netīrs, sasvīdis un bez naudas. Pietam vairāk kā puse alga ir kā norēķinu nauda plus minimālā alga. Tehnika zem katras kritikas. Remonta dienā maksā pieci lati, lieki piebilst, ka ar autiņu uz turieni braucot tos piecus latus arī ielej bākā. Labāk sēdēt bezdarbniekos nekā strādāt priekš cita labklājības.

C

M mezaauto 29.10.2012

Piekrītu. Es arī pabiju šajā iestādē. No sākuma solīja visu to labāko. Tad kad sāc jau iestrādāties, čuš - no solītā ne smakas. Kad aizej painteresēties par savu algu uz ofisu kad saņemšu un cik ir aprēķināts (jo algas lapiņas tur nepastāv, to, cik tu esi nopelnījis zina tikai ofis nevis pats strādnieks). Diemžēl, tur man ļoti nelaipni sekretāre (kas sevi dēvē par grāmatvedi) atcērt, "ko tu te nāc ar netīriem apaviem. Kad nauda būs kontā, tad arī tev pārskaitīs", uz jautājumu cik tad man ir aprēķināta alga, man atbild "man tagad nav laika ar jums visiem te ņemties, kad saņemsi algu, tad arī redzēsi". Secinājums tāds ka, algu saņēmu pa daļām gan pa 20Ls, 40Ls, 50Ls un atkal 20Ls. Un izrādās, ka no tā visa es vēl nebiju oficiāli pieņemts un darba līgumi kā tādi tur vispār nepastāv. Un es pa nezinu, cik tad galu galā man vēl ir jāsaņem!?
Tautieši, esiet prātīgi pirms jūs vēlaties iet uz turieni strādāt. Ofisa darbiniece sekretāre-grāmatvede (esot vecmeita) jūs pazemos zemāk par zāli. Varētu padomāt, ka melnie strādnieki nav cilvēki. Iedomīgā vecmeita!

A Ainars Tebernieks 03.11.2012

haaa haaaa nu mojns

K kvinta 05.12.2013

Arī es esmu to izbaudījis strādājot kompānijā " Kvinta A"
Attieksme zem katras kritikas
Lūdzu attiecīgās iestādes pārbaudiet šo kompāniju
" Kvinta A " paverdzina savus strādniekus nevis nodarbina.
Ir pagājuši jau vairāki gadi un vēl jo projām neesmu saņēmis savu algu
Visi strādnieki saņem aplokšņu algu

K kvinta 05.12.2013

Ainār Tu pats zini ka tā ir taisnība ko šeit raksta
Nezinu kāpēc Tu par to smejies

A alksnis 17.07.2015

Cien.kolegi.Neejiet stradat uz so firmu., seviski uz apliem-Travemunde-Spanija, Italija, Francija, Benelux.Jus brauksiet Travemunde-Hamburga, vai Rotterdama, lasisiet kravas pa 6-8 iekr., un pec tam pa mello skriesiet uz ostu, lai paspetu nakti nodot piekabi.Martins, kurs vada iekrausanas savu darbu nezin, vai negrib zinat.Iekr.laika, ja bus kada problema, nebus sazvanams stundam, bet kad lidosiet uz ostu, Jums nelaus pat pacurat laika, jo zvanis katras 30.min., lai atgadinatu, ka jabrauc atrak.Tada ir si firma.Protams ejot projam visu naudu neizmaksa, ari ar to jarekinas.Ar cienu V.

A antons auzins 04.11.2016

Tev V. absoluta taisniba.Es ari iekritu ka ,,circenis pelnos,, saklausijos Ginta saldajos solijumos un atduros pret Martina totalo neprasmi un negribesanu logiski vadit darbus...Zane ...pilnigs tuksums.Brali soferi ejiet KVINTAI A ar lielu likumu.Ar sveicieniem A.

T trucker 31.03.2016

meesls ne firma un tur veel taads modris arii kautkad bija par puspriekshniekjeli meloja vienaa gabalaa

I ivars955 30.06.2016

Paldies veci par komentariem gribeju jau zvanit un pieteikties darba,bet laikam bus jaatliek

A Arturs211014 03.11.2016

Nu nezinu strādāju jau gadu un viss kārtībā gan ar attieksmi gan algām!!!!!ja pats netaisi sūdus tad viss ir ok....Artûrs

A Artur Pjatnica 29.09.2017

ne atvalinajuma naudu,ne parstradatas stundas,ne slimibas lapas neapmaksajas,pa sikumiem darba drebes par savu naudu,dazie instrumenti sanak par savu maku,jo citadak nevareja!ta prieksnieciba loti viltiga,ipasi Priekulis un viņa sieva,,ta ka esiet uzmanigi!ja gribiet stradat tur!uz foto Gints

A Antos 01.02.2018

Arī gribēju zvanīt,bet pēc izlasītā...Paddies par informāciju!

A Artur Pjatnica 24.10.2018

Alga konvertos!