www.sudzibas.lv K. Mēbeles SIA Naudas nemaksāšana

K. Mēbeles SIA - Naudas nemaksāšana

Labdien.

Vēlos dod cilvēkiem brīdinājumu par firmu ar nosaukumu SIA "K. Mēbeles" ar priekšsēdētāju.
Sadarbību ar šo firmu sākām ap 2021. Gada augusta beigām. Nepieciešams bija uzlikt bruģi. Ar mūsu firmas darbu šis bruģis tika uzlikts. Kopējais tāmes apmērs bija 2468 eur par pamattāmi un papildus 625 eur. Tā tad kopā darbu tāme noapaļojot sastādīja 3090 eur, no kuriem tika kopā izmaksāti 500 (200 eur kā avanss, un 300 vēlāk ar solījumu pārējo pārskaitīt "drīz" darbi ar visiem papilddarbiem tika izdarīti laika, un pēc defektācijas ar paša saimnieka (maksātāja) akceptu, ka viss ir apmierinoši, vēlējāmies nobeigt darbus. Un tā arī pats Rolands ar galiem pazuda. Knapi var sazvanīt un tad kad pēc pus otra mēneša mēs jau sākam dusmoties un draudēt ar parādpiedziņu, sāk lamāties, tā kā kāds parādā būtu viņam. Atrunas ir visādas. Ka viņam nav izmaksāts, ka maksāšot no savas kabatas, ka viņam neviena firma nemaksā tādēļ mums jāgaida vēl un vēl. Un tā tas velkas jau drīz divus mēnešus.
Vēlos noteikti brīdināt citas firmas nesadarboties ar šiem cilvēkiem, ja negrib zaudēt laiku un naudu.
Ar Cieņu,
Terrafam SIA