www.sudzibas.lv sia KL NAMI nepabeigti celtniecības darbi

sia KL NAMI - nepabeigti celtniecības darbi

Vēlētos uzzināt tos cilvēkus,kurus tā pat kā mani ignorē firma KL NAMI ar Kārli Mareni priekšgalā.Darbiem pēc projekta bija jābūt pabeigtiem vēl divus gadus atpakaļ,bet ir tikai visādas atrunas,un tagad vispār vairs neceļ pat klausuli.Lūdzu atsaukties visus šis firmas cietušos.Mans telefona nummurs 29636228.

E

M māārenis 06.07.2012

Man ir tāda pati pieredze - KĀRLIS MARENIS ignorē rēķinu apmaksu, neatbild uz zvaniem un e-pasta vēstulēm. Lūk šādi cilvēki varētu braukt uz Īrijām, nevis te tēlot nopietnus uzņēmējus. Vēl labāk - uz Krieviju (vai Ukrainu?) - tur tāds darbības veids ir saprotamāks.

M Marsel Francija 02.12.2016

KL Nami jau likvidēts, KL Houses drīz likvidēsies, šovasar uz sievas vārda SIA RaJek. Kārlis ir parādā daudziem, transportniekiem, saviem darbiniekiem, piegādātājiem, auto servisiem, saviem klientiem par neizpildītiem darbiem. Nav ne kas mainījies no 2011.gada:(

B Ba 17.01.2017

Kārlis ir parādā arī nomām un klientim kas piegādā preci un ne mazas summas. Kā arī darbiniekiem, paņem uz pārbaudes laiku un pēc darbu paveikšanas pārtrauc attiecības. Pārsvarā vecajiem darbiniekiem uz ko pēdējos gadus balstijās firma (2-3)gadi, Kārlis ir katram parādā sākot no, apm. 1500-6000 un vairāk EUR. Un nemaksāšanas iemesls darbiniekiem ir tāds ka viņš visu laiku maksā kaut kādus mistiskus parādus.
Ceru, ka tie kuri grib iet strādāt pie viņa uz jauno firmu RaJek būs izlasījuši šos komentārus, un pārdomās vai grib stādāt bezpeļņas vai labdarības organizācijā.

D DIna Folga 21.08.2019

paldies par komentaru -izlasiju-un sapratu ka meklesu kadu citu ar ko celt .
sazinajos ar vinu 20.08.2019 gada cilveks atblideja ,gatavs uznemties buvnieciebu celt jau kaut vai ritdien tapec man likas kaut ka divaini ,jo parasti visas normalas kompanijas ir aiznemtas, tapec pamekleju interneta un uzdoros -jocigi cilvekam lursofta var redzet ka ir maksatnespeja un vins pienem jaunus klientus -vot ka sodit tadus cilvekus?
Lai veicas cietusajiem,izturibu jums.

M Marsel Francija 24.01.2017

Kārlim viss kārtībā, šad tad kaut kur aizlido atpūsties. Ja nu gadās satikt, foto varat atpazīt.